Já mám, kdo má? Valentýn

Počet stran:
15
Velikost: 1.64 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 2. 2025
Sdílet:

Aktivita obsahuje 24 hracích karet na téma Valentýn. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 8 (nebo 15). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). Můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout. 

Před hrou

Je vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

564060
Český jazyk - gramatika
3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 28 hracích karet na téma Vyjmenovaná slova po P a S. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní
44.00 Kč
871420
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Skládačky
Soubor obsahuje 12 rýmujících se kartiček - čarodějnice a kočka. Cílem dětí je čarodějnicím najít a přiřadit rýmující se
50.00 Kč
110118
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Aktivita obsahuje 56 hracích kartiček na téma Příchod jara. Kolíčkování je zaměřené na: stejné siluety stejné obrázky
44.00 Kč
145588
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor Indiáni obsahuje PL se zaměřením na: grafomotoriku zrakové vnímání předmatematickou gramotnost prostorovou
57.00 Kč
Já mám, kdo má? Valentýn Já mám, kdo má? Valentýn
Aktivita obsahuje 24 hracích karet na téma Valentýn. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 8 (nebo 15). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). Můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout. Před hrouJe vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné.Průběh hryDětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
UUCZ-785823
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>💌 Valentýn
44.00