Já mám, kdo má? Vánoční tradice a symboly

Téma:
Počet stran:
8
Velikost: 22.13 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 11. 2023
Cena:
41 Kč vč. DPH
Sdílet:
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Vánoční tradice a symboly. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou.

Příprava

Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). pozadí se nachází na poslední straně souboru (str. 8). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".

Další produkty od autora Marie Halámková (Materiály dětem)

278807
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
Aktivita obsahuje 24 kolíčkovacích kartiček na téma Světový den vody. Kolíčkování je zaměřené na: stejné obrázky
41.00 Kč
225226
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Aktivita obsahuje 40 kolíčkovacích kartiček a stínové skládačky(18) na téma Perníčky. Kolíčkování je zaměřené na: stejné
41.00 Kč
153265
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor Hračky obsahuje kolíčkovací kartičky (24) a PL se zaměřením na: grafomotoriku jemnou motoriku zrakové vnímání
47.00 Kč
202471
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma svatý Martin. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava
41.00 Kč
Já mám, kdo má? Vánoční tradice a symboly Já mám, kdo má? Vánoční tradice a symboly
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Vánoční tradice a symboly. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava Aktivita obsahuje 24 hracích karet. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). pozadí se nachází na poslední straně souboru (str. 8). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Hra rozvijí slovní zásobu, paměť, zrakovou a sluchovou percepci. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".
UUCZ-426162
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>Vánoce
41.00