JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY

Počet stran:
22
Velikost: 1.1 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 10. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY, poskytuje oporu v tematickém podzimním období, kdy využíváme při aktivitách krásné PODZIMNÍ LISTÍ. Náměty na RANNÍ volné hry a ŘÍZENÉ činnosti. 

Seznamte se s autorskou pohádkou JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST, kdy PODZIMNÍ BAREVNÉ PRASÁTKO provádí děti celým podzimním týdnem a prostřednictvím nabízených činností rozvíjejte jemnou motoriku dětí právě při HRÁCH a MANIPULACI s LISTY. 

Soubor Jak Podzimní prasátko rozdávalo radost, nabízí dětem vzdělávací aktivity: pohybové, slovní, tvůrčí, grafomotorické a další, při kterých manipulují s LISTY a LÍSTEČKY. Každý den v týdnu je zaměřen na jednu barvu a nabízí náměty na RANNÍ VOLNÉ ČINNOSTI A ŘÍZENÉ ČINNOSTI. 

Využívejte listy nejen na tvoření s dětmi, ale také k dalším nápaditým aktivitám, kterými Vás bude provázet Podzimní prasátko, které každý den změní barvu, stejně, jako podzimní příroda... 

 

Součástí pdf souboru jsou omalovánky.

celkový počet stran: 22

zdroj obrázků: www.pixabay.com

 

obsah: 

úvodní pohádka: Jak Podzimní prasátko rozdávalo radost

1. Červené pondělí s červeným prasátkem (ranní volné aktivity s využitím červených listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)

2. Žluté úterý se žlutým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím žlutých listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)

3. Hnědá středa s hnědým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím hnědých listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)

4. Oranžový čtvrtek s oranžovým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím oranžových listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)

5. Barevný pátek s barevným prasátkem (ranní volné aktivity s využitím listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

105171
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E- book Veselé Velikonoce, obsahuje náměty na různorodé aktivity s VELIKONOČNÍ tematikou, propojené s řečovým, či
145.00 Kč
60414
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Pdf soubor HALLOWEENSKÉ krátkohrátky-POHYBOVÉ aktivity na téma HALLOWEEN, nabízí zábavné POHYBOVÉ AKTIVITY pro děti na
150.00 Kč
98259
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor obsahuje autorské hry a aktivity se ZIMNÍ TEMATIKOU. Zaměřujeme se na manipulaci s MÍČEM, který proměníme v
125.00 Kč
60786
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
E-book obsahuje náměty na řízené vzdělávací aktivity, propojené s autorskými říkankami a písničkami, na téma: BARVY A
175.00 Kč
JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY
Pdf soubor-TEMATICKÁ PŘÍPRAVA: JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST-PODZIMNÍ aktivity s LISTY a LÍSTEČKY, poskytuje oporu v tematickém podzimním období, kdy využíváme při aktivitách krásné PODZIMNÍ LISTÍ. Náměty na RANNÍ volné hry a ŘÍZENÉ činnosti.  Seznamte se s autorskou pohádkou JAK PODZIMNÍ PRASÁTKO ROZDÁVALO RADOST, kdy PODZIMNÍ BAREVNÉ PRASÁTKO provádí děti celým podzimním týdnem a prostřednictvím nabízených činností rozvíjejte jemnou motoriku dětí právě při HRÁCH a MANIPULACI s LISTY.  Soubor Jak Podzimní prasátko rozdávalo radost, nabízí dětem vzdělávací aktivity: pohybové, slovní, tvůrčí, grafomotorické a další, při kterých manipulují s LISTY a LÍSTEČKY. Každý den v týdnu je zaměřen na jednu barvu a nabízí náměty na RANNÍ VOLNÉ ČINNOSTI A ŘÍZENÉ ČINNOSTI.  Využívejte listy nejen na tvoření s dětmi, ale také k dalším nápaditým aktivitám, kterými Vás bude provázet Podzimní prasátko, které každý den změní barvu, stejně, jako podzimní příroda...    Součástí pdf souboru jsou omalovánky. celkový počet stran: 22 zdroj obrázků: www.pixabay.com   obsah:  úvodní pohádka: Jak Podzimní prasátko rozdávalo radost 1. Červené pondělí s červeným prasátkem (ranní volné aktivity s využitím červených listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů) 2. Žluté úterý se žlutým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím žlutých listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů) 3. Hnědá středa s hnědým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím hnědých listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů) 4. Oranžový čtvrtek s oranžovým prasátkem (ranní volné aktivity s využitím oranžových listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů) 5. Barevný pátek s barevným prasátkem (ranní volné aktivity s využitím listů, náměty na řízenou činnost s využitím listů)
UUCZ-60415
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Podzim>Počasí>Pohádky>Roční období
175.00