JARO - SKLÁDAČKY

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
41
Velikost: 13.6 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Radka Kneblová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 4. 2025
Sdílet:

Materiál obsahuje jarní skládačky. Ke každému z desíti náhledových obrázků (rozkvetlá louka, sněženky, květiny, pampeliška, duha, motýl, kuřátko, jehňátko, zajíček/králíček s motýlem, zajíček/králíček s kyticí) jsou vytvořeny tři různě obtížné verze skládačky.

Vybrané stránky s náhledovými obrázky a skládačkami vytiskněte. Skládačky rozstříhejte podle přerušovaných čar. Náhledové obrázky a skládačky můžete zalaminovat.

Děti skládají obrázky. Při skládání obrázků jim mohou pomoci náhledové obrázky, ale mohou obrázky skládat i bez nich. Pokud skládačka není zalaminovaná, mohou ji nalepit na papír.

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ.

Další produkty od autora Radka Kneblová

770768
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál pro předškoláky na téma ponožky, který je vhodný i k tématu oblečení. Materiál obsahuje 16 pracovních listů (8
32.00 Kč
805102
Výtvarná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Omalovánky
11 autorských omalovánek týkajících se masopustu (laufr neboli strakatý, bába s nůší, klibna, pohřebenář neboli slaměný
30.00 Kč
548712
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál na rozvoj předčtenářské gramotnosti a zrakové percepce obsahuje pracovní listy v barevné verzi (14 stran) a
30.00 Kč
435043
Matematika
MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Materiál obsahuje 12 černobílých pracovních listů na procvičení počítání a je tematicky spojen s Mikulášem, andělem a
30.00 Kč
JARO - SKLÁDAČKY JARO - SKLÁDAČKY
Materiál obsahuje jarní skládačky. Ke každému z desíti náhledových obrázků (rozkvetlá louka, sněženky, květiny, pampeliška, duha, motýl, kuřátko, jehňátko, zajíček/králíček s motýlem, zajíček/králíček s kyticí) jsou vytvořeny tři různě obtížné verze skládačky.Vybrané stránky s náhledovými obrázky a skládačkami vytiskněte. Skládačky rozstříhejte podle přerušovaných čar. Náhledové obrázky a skládačky můžete zalaminovat.Děti skládají obrázky. Při skládání obrázků jim mohou pomoci náhledové obrázky, ale mohou obrázky skládat i bez nich. Pokud skládačka není zalaminovaná, mohou ji nalepit na papír.Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ.
UUCZ-854337
Nezařazené k předmětu>Skládačky>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>🌸 Jaro
30.00