Kalendář

Počet stran:
4
Velikost: 8.14 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2022
Cena:
115 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář pro děti domů i do školy.

Obsah materiálu

  • 4 strany k tisku - kalendář - podklad a kartičky
  • návod jak kalendář dokončit
  • podmínky k použití

Video ukázka:

https://www.youtube.com/watch?v=0wKziee1H3U&feature=emb_logo

Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Děti se naučí dny v týdnu, používat zkratky dní , roční období ( lze třídit, přiřazovat jednotlivé měsíce), osvojí si i druhy počasí.

Popis

Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář.

Už se vám nikde nebudou povalovat jednotlivé kartičky, vše umístíte na jednu plochu, kterou spojíte ze 2 A4.

Kalendář je určen zejména nejmenším a učí je orientovat se v čase. Kromě data, měsíce a ročního období je doplněn i počasím.Všechny kartičky jsou tématicky barevně zpracovány.

Popisky jsou psány velkými písmeny, aby se mohli zapojitt i ti nejmenší a je vhodný i pro děti, které se učí číst genetickou metodou čtení.

Dny v týdnu mají zvýrazněny i první dvě písmena, tak, jak je to běžné u klasických kalendářů, děti pasivně fixují tedy i zkratku dní např. PONDĚLÍ – PO.

Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy.

Návod

K dokončení budete potřebovat tisk, laminaci, izolepu a samolepící suchý zip - hrubou i hladkou stranu. Součástí produktu je i detailní návod k dokončení a podmínky k použití.

Upevnit kalendář můžete samolepící páskou na zeď, skříň nebo pokud ho podlepíte magnetickou páskou, lze jej umístit i na magnetickou nástěnku nebo lednici.

Každá tiskárna dělá jiné okraje, proto bude možná nutné kalendář po jedné straně ostřihnout nebo seříznout, tak aby vám stránky navazovali na sebe.

Další produkty od autora Eva Hufová

14567
Matematika
1., 2., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Početní pohybová hra vhodná pro prvňáčky do hodin matematiky. 120 příkladů -sčítání, odčítání do 10. Popis · Rozložte
55.00 Kč
10356
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Zahrajte si s dětmi divadlo na motivy pohádky Boudo, budko. Obsahuje černobílé texty (40 vět), piktogramy zvířátek a lze
40.00 Kč
11035
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Zábavná soutěž s pracovními listy pro děti s tématem Čarodějnice . Využijete i na Halloween . Obsah materiálu 27 stran
50.00 Kč
9768
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor 33 pracovních listů v pdf k nácviku psaní velkých tiskacích písmen české abecedy. Obsahuje základní abecedu plus
39.00 Kč
Kalendář Kalendář
Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář pro děti domů i do školy. Obsah materiálu 4 strany k tisku - kalendář - podklad a kartičky návod jak kalendář dokončit podmínky k použití Video ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=0wKziee1H3U&feature=emb_logo Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Děti se naučí dny v týdnu, používat zkratky dní , roční období ( lze třídit, přiřazovat jednotlivé měsíce), osvojí si i druhy počasí. Popis Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář. Už se vám nikde nebudou povalovat jednotlivé kartičky, vše umístíte na jednu plochu, kterou spojíte ze 2 A4. Kalendář je určen zejména nejmenším a učí je orientovat se v čase. Kromě data, měsíce a ročního období je doplněn i počasím.Všechny kartičky jsou tématicky barevně zpracovány. Popisky jsou psány velkými písmeny, aby se mohli zapojitt i ti nejmenší a je vhodný i pro děti, které se učí číst genetickou metodou čtení. Dny v týdnu mají zvýrazněny i první dvě písmena, tak, jak je to běžné u klasických kalendářů, děti pasivně fixují tedy i zkratku dní např. PONDĚLÍ – PO. Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Návod K dokončení budete potřebovat tisk, laminaci, izolepu a samolepící suchý zip - hrubou i hladkou stranu. Součástí produktu je i detailní návod k dokončení a podmínky k použití. Upevnit kalendář můžete samolepící páskou na zeď, skříň nebo pokud ho podlepíte magnetickou páskou, lze jej umístit i na magnetickou nástěnku nebo lednici. Každá tiskárna dělá jiné okraje, proto bude možná nutné kalendář po jedné straně ostřihnout nebo seříznout, tak aby vám stránky navazovali na sebe.
UUCZ-1511
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
115.00