Kalendář

Počet stran:
4
Velikost: 8.14 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 9. 2022
Sdílet:

Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář pro děti domů i do školy.

Obsah materiálu

  • 4 strany k tisku - kalendář - podklad a kartičky
  • návod jak kalendář dokončit
  • podmínky k použití

Video ukázka:

https://www.youtube.com/watch?v=0wKziee1H3U&feature=emb_logo

Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Děti se naučí dny v týdnu, používat zkratky dní , roční období ( lze třídit, přiřazovat jednotlivé měsíce), osvojí si i druhy počasí.

Popis

Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář.

Už se vám nikde nebudou povalovat jednotlivé kartičky, vše umístíte na jednu plochu, kterou spojíte ze 2 A4.

Kalendář je určen zejména nejmenším a učí je orientovat se v čase. Kromě data, měsíce a ročního období je doplněn i počasím.Všechny kartičky jsou tématicky barevně zpracovány.

Popisky jsou psány velkými písmeny, aby se mohli zapojitt i ti nejmenší a je vhodný i pro děti, které se učí číst genetickou metodou čtení.

Dny v týdnu mají zvýrazněny i první dvě písmena, tak, jak je to běžné u klasických kalendářů, děti pasivně fixují tedy i zkratku dní např. PONDĚLÍ – PO.

Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy.

Návod

K dokončení budete potřebovat tisk, laminaci, izolepu a samolepící suchý zip - hrubou i hladkou stranu. Součástí produktu je i detailní návod k dokončení a podmínky k použití.

Upevnit kalendář můžete samolepící páskou na zeď, skříň nebo pokud ho podlepíte magnetickou páskou, lze jej umístit i na magnetickou nástěnku nebo lednici.

Každá tiskárna dělá jiné okraje, proto bude možná nutné kalendář po jedné straně ostřihnout nebo seříznout, tak aby vám stránky navazovali na sebe.

Další produkty od autora Eva Hufová

11035
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Didaktické hry
Zábavná soutěž s pracovními listy pro děti s tématem Čarodějnice. Využijete i na Halloween. Obsah materiálu 27 stran A4
50.00 Kč
11196
Český jazyk - čtení
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Děti přiřazují k obrázku 3 věty, které k němu patří. Popis Čtení s porozuměním. Děti přiřadí nebo vlepí ke každému z 16
44.00 Kč
2307
Matematika
1., 2., 3., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Sada obsahuje přehledné tabulky k výzdobě, pracovní listy, kartičky s příklady, šablony k počítání. Obsah materiálu 2
50.00 Kč
10600
Matematika
MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Větší, menší rovná se. Krokodýl dětem pomůže určit, kde je více, méně a stejně. Obsah materiálu 18 listů A4. Najdete zde
60.00 Kč
Kalendář Kalendář
Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář pro děti domů i do školy. Obsah materiálu 4 strany k tisku - kalendář - podklad a kartičky návod jak kalendář dokončit podmínky k použití Video ukázka: https://www.youtube.com/watch?v=0wKziee1H3U&feature=emb_logo Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Děti se naučí dny v týdnu, používat zkratky dní , roční období ( lze třídit, přiřazovat jednotlivé měsíce), osvojí si i druhy počasí. Popis Kompaktní, multifunkční a celoroční kalendář. Už se vám nikde nebudou povalovat jednotlivé kartičky, vše umístíte na jednu plochu, kterou spojíte ze 2 A4. Kalendář je určen zejména nejmenším a učí je orientovat se v čase. Kromě data, měsíce a ročního období je doplněn i počasím.Všechny kartičky jsou tématicky barevně zpracovány. Popisky jsou psány velkými písmeny, aby se mohli zapojitt i ti nejmenší a je vhodný i pro děti, které se učí číst genetickou metodou čtení. Dny v týdnu mají zvýrazněny i první dvě písmena, tak, jak je to běžné u klasických kalendářů, děti pasivně fixují tedy i zkratku dní např. PONDĚLÍ – PO. Lze jej využít jako domácí nebo školní kalendář. Při hodinách prvouky od 1 do 3. třídy. Návod K dokončení budete potřebovat tisk, laminaci, izolepu a samolepící suchý zip - hrubou i hladkou stranu. Součástí produktu je i detailní návod k dokončení a podmínky k použití. Upevnit kalendář můžete samolepící páskou na zeď, skříň nebo pokud ho podlepíte magnetickou páskou, lze jej umístit i na magnetickou nástěnku nebo lednici. Každá tiskárna dělá jiné okraje, proto bude možná nutné kalendář po jedné straně ostřihnout nebo seříznout, tak aby vám stránky navazovali na sebe.
UUCZ-1511
Nezařazené k předmětu>Kalendář pro děti>Výzdoba třídy>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika
115.00