Karneval, masopust

Počet stran:
44
Velikost: 25.29 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2024
Sdílet:

Soubor obsahuje více než 6 aktivit. Jedná se o vzdělávací materiál, který je určen pro MŠ.

Mezi vzdělávacími aktivitami naleznete:

 • Žonglování aneb pokračování prvků v řadě (10 karet, různé předlohy)
 • Grafomotorické karty (6 karet)
 • Klaunova paruka aneb kolíčkování (15 předloh)
 • Emoce (1O pocitů)
 • Záplaty (3 varianty, 12 listů)
 • Pracovní listy a další aktivity (5 listů)

Co materiál rozvíjí?

 • Aktivity hravou formou seznamují děti s tradicí karnevalu.
 • Práce s drobným materiálem zpřesňuje jemnou motoriku dítěte, seznamuje s různými možnostmi využití běžných věcí a materiálů.
 • Při žonglování se děti naučí chápat princip střídání prvků v řadě, čímž se zaměříme na logické myšlení a rozvoj předmatematické gramotnosti.
 • Obrázky klaunů pomáhají dětem orientovat se ve světě emocí, rozpoznat je, pojmenovat, lze je využít k hodnocení dne nebo jako náladovník.
 • Při aktivitě s parukou děti rozvíjí logické myšlení, učí se řídit hned dvěma kritérii.
 • U záplat si děti procvičí geometrické tvary. Rovněž se děti učí proplétat provázek, mohou se naučit i jednoduchý uzel.
 • Nabídka pracovních listů a grafomotorických karet zpřesňuje koordinaci ruky a oka, zrakové vnímání dítěte, přiložené puzzle rozvíjí logické myšlení dětí a orientaci v prostoru.

Další produkty od autora Kristýna Galetková

201519
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pravidla třídy
Obrázková pravidla pro děti do tříd MŠ.
35.00 Kč
464781
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Soubor obsahuje více než 6 vzdělávacích aktivit pro MŠ. Naleznete v něm: Karty k procvičení dějové posloupnosti (stavba
59.00 Kč
341128
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor obsahuje více než 6 aktivit. Jedná se o vzdělávací materiál, který je určen pro MŠ. Mezi vzdělávacími aktivitami
65.00 Kč
226591
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor má 76 stran a je rozšířením (nikoliv pokračováním) souboru s názvem Stromeček. Díky oběma sadám získáte o to více
69.00 Kč
Karneval, masopust Karneval, masopust
Soubor obsahuje více než 6 aktivit. Jedná se o vzdělávací materiál, který je určen pro MŠ. Mezi vzdělávacími aktivitami naleznete: Žonglování aneb pokračování prvků v řadě (10 karet, různé předlohy) Grafomotorické karty (6 karet) Klaunova paruka aneb kolíčkování (15 předloh) Emoce (1O pocitů) Záplaty (3 varianty, 12 listů) Pracovní listy a další aktivity (5 listů) Co materiál rozvíjí? Aktivity hravou formou seznamují děti s tradicí karnevalu. Práce s drobným materiálem zpřesňuje jemnou motoriku dítěte, seznamuje s různými možnostmi využití běžných věcí a materiálů. Při žonglování se děti naučí chápat princip střídání prvků v řadě, čímž se zaměříme na logické myšlení a rozvoj předmatematické gramotnosti. Obrázky klaunů pomáhají dětem orientovat se ve světě emocí, rozpoznat je, pojmenovat, lze je využít k hodnocení dne nebo jako náladovník. Při aktivitě s parukou děti rozvíjí logické myšlení, učí se řídit hned dvěma kritérii. U záplat si děti procvičí geometrické tvary. Rovněž se děti učí proplétat provázek, mohou se naučit i jednoduchý uzel. Nabídka pracovních listů a grafomotorických karet zpřesňuje koordinaci ruky a oka, zrakové vnímání dítěte, přiložené puzzle rozvíjí logické myšlení dětí a orientaci v prostoru.
UUCZ-257271
Nezařazené k předmětu>Diář učitelský>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Masopust, Karneval>Zima
70.00