KOOL 12/22

Téma:
Počet stran:
40
Velikost: 34.17 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 11. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

KOOL je e-časopis pro všechny zvídavé děti! 

Kool znamená v estonštině škola a my jsme se právě estonským školním systémem inspirovali. Estonské děti jsou totiž jedny z nejvzdělanějších a nejlépe na život připravených dětí napříč všemi zeměmi světa. Své znalosti trénují v praxi, učí se v souvislostech, důraz je kladen na moderní technologie i propojenost jednotlivých oborů. A my chceme prostřednictvím e-časopisu KOOL našim dětem zprostředkovat totéž.

Časopis je určen:

  • pro všechny zvídavé děti,
  • pro sourozence,
  • do kaváren, dětských center a herniček,
  • pro děti v mateřských školách a na 1. stupni základních škol,
  • pro vzdělávací skupiny,
  • do ordinací lékařů, do nemocnic.

Zasíláme ho pouze v elektronické podobě. Vy si ho tak můžete vytisknout nebo některé stránky přečíst pouze na tabletu - je to jen na vás. Dětem kdykoliv můžete cokoliv vytisknout znovu, k čemukoliv se vrátit, zopakovat. 

 

Prosincové číslo časopisu jsme věnovali adventu, Barborce a Vánocům. Jako dárek v něm mimo jiné najdete kartičky s úkoly do adventního kalendáře.

Další produkty od autora KOOL8 (Marcela Střelcová)

344718
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
A je to tady! Zase nám začíná škola. Copak nás v prvním školním měsíci asi čeká? Můžete se těšit třeba na jeden státní
74.00 Kč
248826
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Les - úžasný ekosystém, plíce naší planety, místo, které léčí, místo, které musíme opatrovat jako oko v hlavě. Proč jsou
50.00 Kč
85549
Přírodověda
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Tento sešit obsahuje podklady ke stopovačce, ve které se dozvíte všechno podstatné o tučňákovi císařském. V sešitě
50.00 Kč
218296
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
Během vánočního úklidu jste objevili za knihovničkou zaprášený deník prastrýce Olivera. Neskutečně chytrého biologa
59.00 Kč
KOOL 12/22 KOOL 12/22
KOOL je e-časopis pro všechny zvídavé děti!  Kool znamená v estonštině škola a my jsme se právě estonským školním systémem inspirovali. Estonské děti jsou totiž jedny z nejvzdělanějších a nejlépe na život připravených dětí napříč všemi zeměmi světa. Své znalosti trénují v praxi, učí se v souvislostech, důraz je kladen na moderní technologie i propojenost jednotlivých oborů. A my chceme prostřednictvím e-časopisu KOOL našim dětem zprostředkovat totéž. Časopis je určen: pro všechny zvídavé děti, pro sourozence, do kaváren, dětských center a herniček, pro děti v mateřských školách a na 1. stupni základních škol, pro vzdělávací skupiny, do ordinací lékařů, do nemocnic. Zasíláme ho pouze v elektronické podobě. Vy si ho tak můžete vytisknout nebo některé stránky přečíst pouze na tabletu - je to jen na vás. Dětem kdykoliv můžete cokoliv vytisknout znovu, k čemukoliv se vrátit, zopakovat.    Prosincové číslo časopisu jsme věnovali adventu, Barborce a Vánocům. Jako dárek v něm mimo jiné najdete kartičky s úkoly do adventního kalendáře.
UUCZ-217876
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>Zima
50.00