Kooperatvní maxiomalovánka na svatého Martina

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 4.53 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Kateřina Kunčická
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 1. 2025
Sdílet:

Kooperativní maxiomalovánka na svatého Martina vám může posloužit jako stmelovací nástroj pro třídní kolektiv, nebo také jako milá výzdoba. Zimní obrázek s Martinem na koni je rozdělen na 9 A4. Děti si jej mohou vybarvovat jednotlivě, ve dvojicích či skupinách a po dokončení si z jednotlivých částí slepí velký a originální obraz se sv. Martinem.

K čemu je dobrá maxiomalovánka?

  • Podporuje skupinovou práci a komunikační dovednosti! Děti se domlouvají, jak části budou vypadat, aby pak ladily do konečného obrazu. 
  • Využijete ji k práci doma, ve škole i školce a uvidíte, kolik se toho u vybarvování dozvíte.
  • Samozřejmě, tak jako u malé omalovánky, trénuji jemnou motoriku a trpělivost.

Další produkty od autora Kateřina Kunčická

46675
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Oblíbené leporelo pro děti v černobílém provedení k dodělání. Dítě má možnost leporelo vystřihnout, poskládat a doplnit
50.00 Kč
31597
Přírodověda
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Soubor 6 pracovních listů s aktivitami na téma vrstvy Země a atmosféry. Vhodné také pro domácí vzdělávání. Pro opakované
59.00 Kč
80826
Prvouka
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Začaly vaše dítě zajímat sopky nebo je zrovna chcete s dětmi probrat? Výborně, pojďme se podívat na její části, zkusit
60.00 Kč
206382
Český jazyk - čtení genetickou metodou
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
5x hledací tabulky s názornými ikonami pro začínající čtenáře. Slova jsou vyobrazena textem i obrázkem a dítě je má za
35.00 Kč
Kooperatvní maxiomalovánka na svatého Martina Kooperatvní maxiomalovánka na svatého Martina
Kooperativní maxiomalovánka na svatého Martina vám může posloužit jako stmelovací nástroj pro třídní kolektiv, nebo také jako milá výzdoba. Zimní obrázek s Martinem na koni je rozdělen na 9 A4. Děti si jej mohou vybarvovat jednotlivě, ve dvojicích či skupinách a po dokončení si z jednotlivých částí slepí velký a originální obraz se sv. Martinem.K čemu je dobrá maxiomalovánka?Podporuje skupinovou práci a komunikační dovednosti! Děti se domlouvají, jak části budou vypadat, aby pak ladily do konečného obrazu. Využijete ji k práci doma, ve škole i školce a uvidíte, kolik se toho u vybarvování dozvíte.Samozřejmě, tak jako u malé omalovánky, trénuji jemnou motoriku a trpělivost.
UUCZ-686641
Nezařazené k předmětu>Omalovánky>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>❄️ Zima>🎠 Svatý Martin
32.00