KRÁTKOHRÁTKY S PADÁKEM: MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ

Počet stran:
23
Velikost: 1.36 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2023
Cena:
150 Kč vč. DPH
Sdílet:

Náměty na výchovně- vzdělávací aktivity s padákem na cvičení, které jsou tematicky zaměřeny na MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ. 

 

Popis: e-book obsahuje inspiraci na autorské, originální náměty na aktivity s padákem na cvičení, které jsou tematicky zaměřeny na MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ (PEČUJEME O SVÉ ZDRAVÍ). Prostřednictvím nabízených aktivit děti seznamujeme přirozenou a hravou formou s lidským tělem- činnosti zaměřené k poznávání vlastního těla, názvy jednotlivých částí, orientaci na lidském těle a péče o zdraví. U každé hry využíváme padák na cvičení, díky kterému dostávají aktivity zcela jiný rozměr.
Hry jsou spojeny s autorskou říkankou či jednoduchou písničkou, která se dětem lehce dostane do oušek. Součástí jsou pracovní listy, omalovánky a pexeso: V zdravém těle- zdravý duch!

celkový počet stran e-booku: 23
 

obsah: 

1. KDO CO MÁ (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o naše těle a jeho částech, procvičujeme sluchové vnímání)
2. ŠIMRAJÍCÍ PAPRSEK (relaxační hra, uvědomění si jednotlivých částí těla, procvičujeme smyslové vnímání, vědomí sebe sama)
3. NA RÝMU (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o našem zdraví a jak si ho chránit, procvičujeme hbitost, spolupráci ve skupině)
4. NA BACILA (pohybová hra s říkankou, upevňujeme znalosti o našem těle a zdraví, procvičujeme hbitost, obratnost)
5. DESET MALÝCH PRSTÍČKŮ (pohybová hra s písničkou, procvičujeme části těla- názvy, sluchové vnímání, určování hlásky na začátku slova)
6. NAHOŘE NEBO DOLE? (pohybová hra s písničkou, procvičujeme jednotlivé části těla- orientace na lidském těle)
7. NA KOZLA (pohybová hra s říkankou, upevňujeme názvy jednotlivých částí těla, spolupráci ve dvojici)
8. JÁ MÁM, TY MÁŠ (pohybová hra s písničkou, procvičujeme orientaci na lidském těle, pozornost, myšlení)
9. NA OSTROV (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchovou analýzu a syntézu, pozornost, skládání částí těla z jednotlivých hlásek)
10. V ZDRAVÉM TĚLE- ZDRAVÝ DUCH! (pohybová hra s říkankou, péče o zdraví- zdravý životní styl, procvičujeme zrakové vnímání, pohybovou improvizaci, myšlení)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

62935
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
E-book CO VYPRÁVĚLO TEEPEE-tematický blok INDIÁNI. Náměty na různorodé vzdělávací aktivity, inspirace na RANNÍ volné
150.00 Kč
388059
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor JAK TO BYLO V BETLÉMĚ - TEMATICKÁ PŘÍPRAVA v předvánočním období, obsahuje náměty na RANNÍ volné hry a ŘÍZENÉ
175.00 Kč
60294
Nezařazené k předmětu
Přípravy hodiny/lekce
E- book Když ti méďa podá packu, obsahuje náměty na KONTAKTNÍ hry pro nejmenší děti. E- book Když ti méďa podá packu
80.00 Kč
338292
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor poskytuje náměty na ranní UVÍTACÍ RITUÁLY S DĚTMI (3-6 let), které zařazujeme před zahájením řízené činnosti
150.00 Kč
KRÁTKOHRÁTKY S PADÁKEM: MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ KRÁTKOHRÁTKY S PADÁKEM: MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ
Náměty na výchovně- vzdělávací aktivity s padákem na cvičení, které jsou tematicky zaměřeny na MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ.    Popis: e-book obsahuje inspiraci na autorské, originální náměty na aktivity s padákem na cvičení, které jsou tematicky zaměřeny na MOJE TĚLO- MOJE ZDRAVÍ (PEČUJEME O SVÉ ZDRAVÍ). Prostřednictvím nabízených aktivit děti seznamujeme přirozenou a hravou formou s lidským tělem- činnosti zaměřené k poznávání vlastního těla, názvy jednotlivých částí, orientaci na lidském těle a péče o zdraví. U každé hry využíváme padák na cvičení, díky kterému dostávají aktivity zcela jiný rozměr. Hry jsou spojeny s autorskou říkankou či jednoduchou písničkou, která se dětem lehce dostane do oušek. Součástí jsou pracovní listy, omalovánky a pexeso: V zdravém těle- zdravý duch! celkový počet stran e-booku: 23   obsah:  1. KDO CO MÁ (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o naše těle a jeho částech, procvičujeme sluchové vnímání) 2. ŠIMRAJÍCÍ PAPRSEK (relaxační hra, uvědomění si jednotlivých částí těla, procvičujeme smyslové vnímání, vědomí sebe sama) 3. NA RÝMU (pohybová hra s písničkou, upevňujeme znalosti o našem zdraví a jak si ho chránit, procvičujeme hbitost, spolupráci ve skupině) 4. NA BACILA (pohybová hra s říkankou, upevňujeme znalosti o našem těle a zdraví, procvičujeme hbitost, obratnost) 5. DESET MALÝCH PRSTÍČKŮ (pohybová hra s písničkou, procvičujeme části těla- názvy, sluchové vnímání, určování hlásky na začátku slova) 6. NAHOŘE NEBO DOLE? (pohybová hra s písničkou, procvičujeme jednotlivé části těla- orientace na lidském těle) 7. NA KOZLA (pohybová hra s říkankou, upevňujeme názvy jednotlivých částí těla, spolupráci ve dvojici) 8. JÁ MÁM, TY MÁŠ (pohybová hra s písničkou, procvičujeme orientaci na lidském těle, pozornost, myšlení) 9. NA OSTROV (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchovou analýzu a syntézu, pozornost, skládání částí těla z jednotlivých hlásek) 10. V ZDRAVÉM TĚLE- ZDRAVÝ DUCH! (pohybová hra s říkankou, péče o zdraví- zdravý životní styl, procvičujeme zrakové vnímání, pohybovou improvizaci, myšlení)
UUCZ-61164
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Přípravy hodiny/lekce>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>Lidské tělo>Jaro>Léto>Podzim>Zima
150.00