Kreativní kartičky - rozkvetlá příroda

Téma:
Počet stran:
24
Velikost: 51.99 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
19. 2. 2023
Cena:
56 Kč vč. DPH
Sdílet:

V této speciální sérii kartiček najdete 36 kytiček, které zdobí naše zahrádky, louky nebo domovy. Kartičky jsme tentokrát rozdělili do pěti sad. V první sadě jsou kartičky s kytkou a popiskem, v druhé pouze obrázky kytiček, ve třetí jsou jejich názvy, ve čtvrté najdete obrázek kytičky, jejich název a krátkou básničku a v páté kartičky s barvami.

Listy s kartičkami si nejprve vytiskněte, pak zalaminujte a následně vystřihněte. Poté s nimi můžete hrát různé hry. Přiřazovat popisky nebo barvy ke květinám, můžete se naučit básničky nebo např. z básniček vynechat název kytičky a hádat, o které kytičce je řeč. Básničky vám také mohou posloužit pro menší děti např. při přípravě besídky apod.

Tyto kartičky můžete kombinovat i s našimi dalšími kartičkami, rozměrově jsou stejné.

 

Další produkty od autora KOOL8 (Marcela Střelcová)

308697
Nezařazené k předmětu
Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Ponořte se s námi tentokrát do hlubin světových oceánů a moří a prozkoumejte život mořských koníků , netradičních ryb s
50.00 Kč
261421
Grafomotorika
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Užijte si spolu s dětmi jaro. Připravili jsme pro vás kupu báječných materiálů a her, které voní po kytičkách a svěžím
100.00 Kč
142706
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Ahoj, já jsem včela Kristýnka! Připravila jsem si pro vás zábavnou stopovačku, plnou zajímavých informací o včelkách
50.00 Kč
282750
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
30 velikonočních kartiček, které vám objasní různé velikonoční tradice a zvyky, a navíc pořádně prověří vaši šikovnost a
56.00 Kč
Kreativní kartičky - rozkvetlá příroda Kreativní kartičky - rozkvetlá příroda
V této speciální sérii kartiček najdete 36 kytiček, které zdobí naše zahrádky, louky nebo domovy. Kartičky jsme tentokrát rozdělili do pěti sad. V první sadě jsou kartičky s kytkou a popiskem, v druhé pouze obrázky kytiček, ve třetí jsou jejich názvy, ve čtvrté najdete obrázek kytičky, jejich název a krátkou básničku a v páté kartičky s barvami. Listy s kartičkami si nejprve vytiskněte, pak zalaminujte a následně vystřihněte. Poté s nimi můžete hrát různé hry. Přiřazovat popisky nebo barvy ke květinám, můžete se naučit básničky nebo např. z básniček vynechat název kytičky a hádat, o které kytičce je řeč. Básničky vám také mohou posloužit pro menší děti např. při přípravě besídky apod. Tyto kartičky můžete kombinovat i s našimi dalšími kartičkami, rozměrově jsou stejné.  
UUCZ-262651
Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Třísložkové karty>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Jaro>Rostliny
56.00