MAGICKÁ SADA XXL

Počet stran:
35
Velikost: 10.35 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 6. 2022
Cena:
75 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato velká sada je nejen pro malé čarodějnice a čaroděje, ale pro všechny děti, které rády poznávají něco nového, něco nového se učí, milují pokusy a čarování a chtějí poznat svět čar a kouzel. 

Sada obsahuje didaktickou pomůcku pro procvičování barev a rozvoj slovní zásoby, didaktickou pomůcku pro rozvíjení veškeré rozumové stránky osobnosti dítěte. Dále Knihu čar a kouzel, podle které děti mohou tvořit jednoduché pokusy, poznávat fyzikální jevy a především se bavit. Soubor obsahuje také knihu Začarované listy, což je sešit s pracovními listy vhodné pro předškolní děti a děti z první třídy. Naleznete zde i pět krásných skládaček s tímto tématem, dále aktivity vhodné pro projektový den, dětský den s tématem pálení čarodějnic, nebo i na doma pro děti či cvičení s dětmi v MŠ či ZŠ, diplomy, průkazy, apod.

Další produkty od autora Malinové tvoření

12889
Grafomotorika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Vytvořila jsem autorské šablonky. Soubor obsahuje 30 karet/předloh. Děti na předlohy skládají kaštany, v jiných ročních
49.00 Kč
29838
Nezařazené k předmětu
MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Soubor obsahuje sadu dopravních značek, které jsou vhodné jako demonstrační obrázky, ale i jako didaktická pomůcka. Děti
45.00 Kč
340590
Etická výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pravidla třídy
Vyzdobte si Vaší třídu kartičkami s pravidly, děti zaujmou na první pohled a věřím, že jim pomohou pravidla si
29.00 Kč
17253
Český jazyk
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Celoroční tematická hra
Ručně kreslená didaktická pomůcka pro seznámení či opakování povolání a profesí vhodná pro školní či domácí výuku nebo
49.00 Kč
MAGICKÁ SADA XXL MAGICKÁ SADA XXL
Tato velká sada je nejen pro malé čarodějnice a čaroděje, ale pro všechny děti, které rády poznávají něco nového, něco nového se učí, milují pokusy a čarování a chtějí poznat svět čar a kouzel.  Sada obsahuje didaktickou pomůcku pro procvičování barev a rozvoj slovní zásoby, didaktickou pomůcku pro rozvíjení veškeré rozumové stránky osobnosti dítěte. Dále Knihu čar a kouzel, podle které děti mohou tvořit jednoduché pokusy, poznávat fyzikální jevy a především se bavit. Soubor obsahuje také knihu Začarované listy, což je sešit s pracovními listy vhodné pro předškolní děti a děti z první třídy. Naleznete zde i pět krásných skládaček s tímto tématem, dále aktivity vhodné pro projektový den, dětský den s tématem pálení čarodějnic, nebo i na doma pro děti či cvičení s dětmi v MŠ či ZŠ, diplomy, průkazy, apod.
UUCZ-29112
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Pracovní listy>Ostatní>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Čarodějnice
75.00