Máme rádi zvířata

Ročník:
Počet stran:
23
Velikost: 5.08 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Pokud jsou vaše děti milovníky zvířat, pak je soubor Máme rádi zvířata určený právě pro vás. Na děti čekají hned 3 různé aktivity, se kterými si procvičí svoji znalost 20 druhů zvířatO zábavné učení pro děti tak není v tomto materiálu nouze.

Aktivity, které jsem pro vaše děti připravila, jsou v různých obtížnostech, proto je skvěle využijete s předškoláky různého věku. Textury a 5dílné puzzle jsou zaměřené převážně na rozvoj zrakového vnímání a logiky, kdy dítě musí během práce využít své dosavadní vědomosti. Při pojmenování obrázků se také rozvíjí slovní zásoba. S kartami ke kolíčkování děti posilují sluchové vnímání. Jejich úkolem je totiž určit, z kolika slabik se pojmenování zvířete skládá. Tím si děti procvičují také matematické představy.

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 23 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 20 puzzle textura + zvíře,
  • 20 poznávacích 5dílných puzzle,
  • 20 zvířecích karet ke kolíčkování (určování počtu slabik) + pomocná karta znázorňující množství.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

511556
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Omalovánky
S 2týdenní tematickou přípravou Vesmír můžete malé i velké předškoláky hravou formou seznámit se vším, co do vesmíru
178.00 Kč
10493
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku
47.00 Kč
26399
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Jelikož považuji za důležité, aby měly děti dostatečnou všeobecnou informovanost, určitě by měly znát zvířata žijící
78.00 Kč
152842
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Výzdoba třídy
Barevná abeceda je krásná názorně didaktická pomůcka , díky které se vaše předškolní děti mohou seznámit s písmeny
64.00 Kč
Máme rádi zvířata Máme rádi zvířata
Pokud jsou vaše děti milovníky zvířat, pak je soubor Máme rádi zvířata určený právě pro vás. Na děti čekají hned 3 různé aktivity, se kterými si procvičí svoji znalost 20 druhů zvířat. O zábavné učení pro děti tak není v tomto materiálu nouze. Aktivity, které jsem pro vaše děti připravila, jsou v různých obtížnostech, proto je skvěle využijete s předškoláky různého věku. Textury a 5dílné puzzle jsou zaměřené převážně na rozvoj zrakového vnímání a logiky, kdy dítě musí během práce využít své dosavadní vědomosti. Při pojmenování obrázků se také rozvíjí slovní zásoba. S kartami ke kolíčkování děti posilují sluchové vnímání. Jejich úkolem je totiž určit, z kolika slabik se pojmenování zvířete skládá. Tím si děti procvičují také matematické představy. Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 23 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 20 puzzle textura + zvíře, 20 poznávacích 5dílných puzzle, 20 zvířecích karet ke kolíčkování (určování počtu slabik) + pomocná karta znázorňující množství.
UUCZ-10584
Nezařazené k předmětu>Skládačky>Kolíčkování>MŠ>1.>Živočichové
63.00