Mikulášská stezka - příběh sv. Mikuláše

Počet stran:
18
Velikost: 3.93 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
14. 11. 2022
Cena:
110 Kč vč. DPH
Sdílet:

 Žádné strašení čerty ani peklem, ale...7 adventních zastavení obrázek + krátké povídání, která dětem přiblíží život sv. Mikuláše. 

Na děti čeká 7 zastavení s obrázkem k tématu sv. Mikuláše, krátkým poutavým povídáním a tematickou aktivitou  (týmové úkoly, pohybové hry apod.). Pomáhají Mikulášovi hledat ztracené dárečky, získávají písmena do závěrečné tajenky a plní aktivity zaměřené také na týmovou spolupráci. 

Děti formou příběhu a hry pochopí smysl mikulášské tradice. Stezka vhodně skloubí a podpoří radost z pohybu a nové informace o sv. Mikuláši. 

Ke stezce dostanete i BONUS - jednoduchou doprovodnou tvořivou aktivitu dovnitř, kdy děti vytvoří Měšec kamarádství, který naplní společnými zážitky. Materiály jsou součástí souboru. 

Další produkty od autora Ani-Muk

133442
Nezařazené k předmětu
MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Jak jdou měsíce za sebou? Jaký měsíc máme právě teď? A jaký bude následovat? Díky této pomůcce se děti hravě naučí
65.00 Kč
131666
Dějepis
2., 3., 4., 5.
Pracovní listy
Hravé pracovní listy pro děti k 17. 11. a sametové revoluci. Celkem 9 listů s aktivitami + titulní strana. K úkolům je
50.00 Kč
287743
Tělesná výchova
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4.
Venkovní stezky, aktivity
Připravte se na Velikonoce s naší novou a zábavnou hrou. Užijí si ji děti všech věkových kategorií a pomůže jim
49.00 Kč
147517
Prvouka
Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Ostatní
Seznamte děti s houbami, které mohou potkat v české přírodě! Ručně kreslené omalovánky našich nejznámějších hub (jedlé i
55.00 Kč
Mikulášská stezka - příběh sv. Mikuláše Mikulášská stezka - příběh sv. Mikuláše
 Žádné strašení čerty ani peklem, ale...7 adventních zastavení obrázek + krátké povídání, která dětem přiblíží život sv. Mikuláše.  Na děti čeká 7 zastavení s obrázkem k tématu sv. Mikuláše, krátkým poutavým povídáním a tematickou aktivitou  (týmové úkoly, pohybové hry apod.). Pomáhají Mikulášovi hledat ztracené dárečky, získávají písmena do závěrečné tajenky a plní aktivity zaměřené také na týmovou spolupráci.  Děti formou příběhu a hry pochopí smysl mikulášské tradice. Stezka vhodně skloubí a podpoří radost z pohybu a nové informace o sv. Mikuláši.  Ke stezce dostanete i BONUS - jednoduchou doprovodnou tvořivou aktivitu dovnitř, kdy děti vytvoří Měšec kamarádství, který naplní společnými zážitky. Materiály jsou součástí souboru. 
UUCZ-214753
Nezařazené k předmětu>Venkovní stezky, aktivity>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
110.00