Morseovka hrou

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
55
Velikost: 16.65 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
25. 5. 2022
Cena:
85 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál na učení Morseovy abecedy, pomocí pomocných slov

Učení Morseovy abecedy nemusí být nuda, s těmito kartičkami to bude zábava. Nechybí ani prezentace, kterou využijete při on-line schůzkách.

Soubor obsahuje:

Každý dokument mimo kartiček obsahuje popis, postup výroby i několik her a aktivit, jak s kartičkami pracovat.

Puzzle -  Mini puzzle, děti mají za úkol poskládat zvíře podle obrázku správně a případně si pomohou písmenky v morseovce, které jsou pod obrázkem. Sada obsahuje 48 zvířat = 16 zvířat se 3 písmeny, 16 zvířat se 4 písmeny a 16 zvířat s 5 písmeny.

Kartičky abeceda velká kartičky s obrázky - 27 kartiček = obrázek s pomocným slovem i s písmenkem Morseovy abecedy. Pak už jen stačí vzít si kartičky a dětem ukazovat a učit jednotlivá písmena a pomocná slova.

Kartičky abeceda malá sada - 27 kartiček / 54 kartiček – sada je shodná jako kartičky velká sada, rozdíl je v tom, že jsou kartičky menší a jsou určeny spíše na rozstřihání a skládání, případně lze použít jako cestovní a trénovat při jízdě autobusem, vlakem,....

Kartičky tábor a zvířata 2 sady 1. Pouze text – téma tábor - obsahuje 96 kartiček = 48 s textem a 48 v morseovce. 2. Text a obrázek – téma naše zvěř – obsahuje 64 kartiček = 32 v morseovce a 32 fotky zvířat.

Sazka morseovka – 10 kartiček pro fáborkový běh – obrázek + tři možnosti odpovědí, děti musí běžet rychle a sepsat správně všechny odpovědi.

List s přehlednou Morseovou abecedou

Prezentace morseovka skládačka – děti mají za úkol Z písmenek, která jsou psána v morseovce poskládat slovo, jako nápovědu mají k dispozici i obrázek a všechna slova nějak souvisejí s táborem. Na konci, pokud přečtou první písmena slov vznikne jim tajenka – ŠROUBEK

 

Další produkty od autora Táborovky - Kateřina Hladišová

240847
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3.
Venkovní stezky, aktivity
Stezka vhodná pro zimní období a případně jako zpestření jarních prázdnin. Stezka je pouze úkolová a tak je vhodná pro
45.00 Kč
118748
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Kartičky díky kterým se děti naučí poznávat jarní květiny. Vhodně pro předškoláky a mladší školáky. ada obsahuje 32
45.00 Kč
178909
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Zábavná a naučná stezka na téma houby - děti mají za úkol poznat druhy hub, ale i správně pojmenovat jejich části a
75.00 Kč
229877
Nezařazené k předmětu
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Vánoční dobrodružství, které bude super jak pro zpestření vánoční hodiny, schůzky, či víkendovky, tak třeba i vánoční
110.00 Kč
Morseovka hrou Morseovka hrou
Materiál na učení Morseovy abecedy, pomocí pomocných slov Učení Morseovy abecedy nemusí být nuda, s těmito kartičkami to bude zábava. Nechybí ani prezentace, kterou využijete při on-line schůzkách. Soubor obsahuje: Každý dokument mimo kartiček obsahuje popis, postup výroby i několik her a aktivit, jak s kartičkami pracovat. Puzzle -  Mini puzzle, děti mají za úkol poskládat zvíře podle obrázku správně a případně si pomohou písmenky v morseovce, které jsou pod obrázkem. Sada obsahuje 48 zvířat = 16 zvířat se 3 písmeny, 16 zvířat se 4 písmeny a 16 zvířat s 5 písmeny. Kartičky abeceda velká kartičky s obrázky - 27 kartiček = obrázek s pomocným slovem i s písmenkem Morseovy abecedy. Pak už jen stačí vzít si kartičky a dětem ukazovat a učit jednotlivá písmena a pomocná slova. Kartičky abeceda malá sada - 27 kartiček / 54 kartiček – sada je shodná jako kartičky velká sada, rozdíl je v tom, že jsou kartičky menší a jsou určeny spíše na rozstřihání a skládání, případně lze použít jako cestovní a trénovat při jízdě autobusem, vlakem,.... Kartičky tábor a zvířata 2 sady 1. Pouze text – téma tábor - obsahuje 96 kartiček = 48 s textem a 48 v morseovce. 2. Text a obrázek – téma naše zvěř – obsahuje 64 kartiček = 32 v morseovce a 32 fotky zvířat. Sazka morseovka – 10 kartiček pro fáborkový běh – obrázek + tři možnosti odpovědí, děti musí běžet rychle a sepsat správně všechny odpovědi. List s přehlednou Morseovou abecedou Prezentace morseovka skládačka – děti mají za úkol Z písmenek, která jsou psána v morseovce poskládat slovo, jako nápovědu mají k dispozici i obrázek a všechna slova nějak souvisejí s táborem. Na konci, pokud přečtou první písmena slov vznikne jim tajenka – ŠROUBEK  
UUCZ-17066
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ>Šifry
85.00