Mozaika - skládání podle předlohy

Počet stran:
Velikost: 510.35 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 7. 2022
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

Mozaika je skládačka, díky které se dítě učí pracovat podle předlohy a daných pravidel. Aktivita u dětí rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost plánování. Zároveň dává prostor i pro skládání podle vlastní fantazie a rozvíjí u dítěte jeho kreativitu.

Principem je skládání barevných čtverečků do tabulky podle připravených předloh. Předlohu můžete libovolně otáčet a získáte tak velké množství variant pro skládání. Kartičky můžete pouze přikládat nebo lepit pomocí suchých zipů. Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak se skládačkou pracovat a návod, jak výrobek správně zhotovit.

Typy mozaiky

1. Mozaika jednobarevná – skládání podle předlohy, 10 předloh. Jednobarevné skládání je pro děti nejjednodušší, je vhodné pro začátečníky.

2. Mozaika vícebarevná – skládání podle předlohy, 10 předloh. Vícebarevné skládání je pro dítě o něco složitější, kromě správného umístění se dítě musí soustředit i na správný výběr barvy.

3. Mozaika barvy – doplňování tabulky podle předlohy, 8 předloh. Vícebarevné skládání je pro dítě o něco složitější, kromě správného umístění se dítě musí soustředit i na správný výběr barvy.

4. Mozaika kolečka (barvy a velikosti) – doplňování tabulky podle předlohy, 8 předloh. Jedná se o nejsložitější typ skládání mozaiky. Dítě se musí soustředit na správné umístění kartičky, barvu kolečka, velikost kolečka a nakonec musí kartičku správně natočit.

 

Další produkty od autora Martina Burešová

37864
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Materi á ly maj í vytvo ř en ý nap í nav ý p ří b ě h. Obsahuj í moje autorsk é obr á zky, p ří b ě hy, za ří k á vadla
85.00 Kč
23759
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Kniha Tvary je určena především pro děti, které se zrovna učí poznávat tvary a svět kolem sebe. Obrovské využití najdete
50.00 Kč
86517
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Pomalu, ale jistě se blíží zimní období, udělejte si ho spolu s dětmi tvořivé. Vytvořila jsem pro vás soubor výtvarných
40.00 Kč
131602
Nezařazené k předmětu
Školní družina, 1., 2.
Pracovní listy
Pracovní sešit obsahuje čarodějnický příběh. Materiály jsou vhodné pro ZŠ (1., 2. třída). Děti si např. procvičí zrakové
40.00 Kč
Mozaika - skládání podle předlohy Mozaika - skládání podle předlohy
Mozaika je skládačka, díky které se dítě učí pracovat podle předlohy a daných pravidel. Aktivita u dětí rozvíjí logické myšlení, prostorovou představivost a schopnost plánování. Zároveň dává prostor i pro skládání podle vlastní fantazie a rozvíjí u dítěte jeho kreativitu. Principem je skládání barevných čtverečků do tabulky podle připravených předloh. Předlohu můžete libovolně otáčet a získáte tak velké množství variant pro skládání. Kartičky můžete pouze přikládat nebo lepit pomocí suchých zipů. Současně s materiálem zasílám i informace o tom, jak se skládačkou pracovat a návod, jak výrobek správně zhotovit. Typy mozaiky 1. Mozaika jednobarevná – skládání podle předlohy, 10 předloh. Jednobarevné skládání je pro děti nejjednodušší, je vhodné pro začátečníky. 2. Mozaika vícebarevná – skládání podle předlohy, 10 předloh. Vícebarevné skládání je pro dítě o něco složitější, kromě správného umístění se dítě musí soustředit i na správný výběr barvy. 3. Mozaika barvy – doplňování tabulky podle předlohy, 8 předloh. Vícebarevné skládání je pro dítě o něco složitější, kromě správného umístění se dítě musí soustředit i na správný výběr barvy. 4. Mozaika kolečka (barvy a velikosti) – doplňování tabulky podle předlohy, 8 předloh. Jedná se o nejsložitější typ skládání mozaiky. Dítě se musí soustředit na správné umístění kartičky, barvu kolečka, velikost kolečka a nakonec musí kartičku správně natočit.  
UUCZ-23772
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ
60.00