Mysli mezi řádky... dokresli obrázek (ale pozor!)

Kategorie:
Počet stran:
20
Velikost: 12.83 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 12. 2022
Cena:
30 Kč vč. DPH
Sdílet:

Předmět: nezařazeno k předmětu

Použití: 1. stupeň ZŠ

Rozsah: 20 stran

 

Užití:

Mysli mezi řádky je aktivita, která žáky vede k přemýšlení mimo zajeté koleje. Na 20 stranách naleznete nedokončené obrázky, u kterých je však na první pohled jasné, co zobrazují. Úkolem žáků je se zamyslet a nakreslit obrázek úplně odlišný.

Aktivita se dá použít v hodinách PČ, při třídnické hodině, na začátku dne jako „rozehřívačka“ nebo když vám zbyde čas na konci hodiny. 

 

Pracovní list také můžete nakopírovat do skupin, kde žáci kreslí postupně po jednom tahu. Tuto aktivitu doporučuji dělat v naprosté tichosti. Žáci se postupně budou muset přizpůsobovat tahům ostatních.

 

Skvělou možností je vybraný list vytisknout na A3, pověsit na tabuli a nechat žáky, ať tvoří společné dílo. Každý se může zapojit. 

 

Obsahuje barevnou a černobílou verzi.

Další produkty od autora Tipy učitelům

118755
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Předmět: Anglický jazyk Použití: 3. - 5. třída Rozsah: 23 kartiček (22 povolání + jeden název) Pozor, kartičky jsou ve
25.00 Kč
185936
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Předmět: prvouka, přírodověda Použití: 1. stupeň ZŠ Co materiál nabízí: • sluneční soustava (co to je + porovnání
50.00 Kč
133633
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Předmět: Anglický jazyk Použití: 1. stupeň ZŠ Rozsah: 16 karet (8 stran) Než začnete s materiálem pracovat: • stránky si
35.00 Kč
322875
Český jazyk
1., 2.
Výzdoba třídy
Materiál slouží jako demonstrační karty celé abecedy (34 písmen), včetně písmen s háčky. Formát polovina A4. Předmět
40.00 Kč
Mysli mezi řádky... dokresli obrázek (ale pozor!) Mysli mezi řádky... dokresli obrázek (ale pozor!)
Předmět: nezařazeno k předmětu Použití: 1. stupeň ZŠ Rozsah: 20 stran   Užití: Mysli mezi řádky je aktivita, která žáky vede k přemýšlení mimo zajeté koleje. Na 20 stranách naleznete nedokončené obrázky, u kterých je však na první pohled jasné, co zobrazují. Úkolem žáků je se zamyslet a nakreslit obrázek úplně odlišný. Aktivita se dá použít v hodinách PČ, při třídnické hodině, na začátku dne jako „rozehřívačka“ nebo když vám zbyde čas na konci hodiny.    Pracovní list také můžete nakopírovat do skupin, kde žáci kreslí postupně po jednom tahu. Tuto aktivitu doporučuji dělat v naprosté tichosti. Žáci se postupně budou muset přizpůsobovat tahům ostatních.   Skvělou možností je vybraný list vytisknout na A3, pověsit na tabuli a nechat žáky, ať tvoří společné dílo. Každý se může zapojit.    Obsahuje barevnou a černobílou verzi.
UUCZ-227798
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
30.00