NA CO SI DNES ZAHRAJEME? POZNÁVÁME POVOLÁNÍ

Počet stran:
24
Velikost: 1.46 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
7. 2. 2023
Cena:
175 Kč vč. DPH
Sdílet:

E- book Na co si dnes zahrajeme- poznáváme povolání, obsahuje náměty na originální, autorské, výchovně- vzdělávací aktivity s dětmi, které jsou propojeny s říkankou či jednoduchou písničkou. 

 

Popis: Na co si dnes zahrajeme- poznáváme povolání, obsahuje náměty na originální, autorské aktivity s dětmi, které jsou propojeny s říkankou či jednoduchou písničkou. Hry podporují všestranný rozvoj dětí- motorický, řečové schopnosti, logické myšlení, sluchové vnímání, pozornost, myšlení. Prostřednictvím nabízených vzdělávacích her se děti seznamují s povoláním, jakým je, např. pekař, kominík, hodinář, myslivec, hasič, a další. Hry se Vám zcela jistě budou hodit v tematickém týdnu zaměřeném na profese.
Součástí e- booku jsou pracovní listy a omalovánky.

celkový počet stran: 24

obsah:

1. NA KOMINÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost, pozornost)
2. NA POPLETENÉHO ZEDNÍKA (pohybová hra s písničkou- nápěv Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, cos to, Janku, cos to sněd? Procvičujeme sluchové vnímání, logické myšlení, pozornost)
3. NA KUCHAŘKU BERTU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme myšlení, sluchové vnímání, pozornost)
4. NA HODINÁŘE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, posloupnost)
5. NA DOKTORA (pohybová hra s písničkou- nápěv Ptala se Zuzana Kuby. Procvičujeme spolupráci, posilujeme sounáležitost ve skupině)
6. NA MYSLIVCE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost)
7. NA HASIČE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost)
8. NA PEKAŘE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, hbitost, předmatematické dovednosti)
9. NA MLYNÁŘE (pohybová hra s písničkou- nápěv Šla Nanynka do zelí. Procvičujeme sluchové vnímání, logické myšlení, posloupnost)
10. NA PILOTA (pohybová hra s písničkou- nápěv Nestarej se, ženo má. Procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, orientaci v prostoru)

Další produkty od autora Jana Peregrinová

60418
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Písničky, básničky
E- book obsahuje originální, autorské aktivity s básničkami a písničkami, pro vyplnění prostojů s dětmi. Popis zásobníku
200.00 Kč
98782
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Autorský e-book HALÓ, TADY ZVÍŘÁTKA, poskytuje náměty na různorodé aktivity motivované ZVÍŘÁTKY, které jsou provázány s
150.00 Kč
98242
Přírodověda
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
KDO TO KLAPE NA KOMÍNĚ - téma ČÁPI a JARO, obsahuje autorské náměty na vzdělávací aktivity propojené s řečovým/ hudebním
145.00 Kč
388059
Prvouka
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Písničky, básničky
Pdf soubor JAK TO BYLO V BETLÉMĚ - TEMATICKÁ PŘÍPRAVA v předvánočním období, obsahuje náměty na RANNÍ volné hry a ŘÍZENÉ
175.00 Kč
NA CO SI DNES ZAHRAJEME? POZNÁVÁME POVOLÁNÍ NA CO SI DNES ZAHRAJEME? POZNÁVÁME POVOLÁNÍ
E- book Na co si dnes zahrajeme- poznáváme povolání, obsahuje náměty na originální, autorské, výchovně- vzdělávací aktivity s dětmi, které jsou propojeny s říkankou či jednoduchou písničkou.    Popis: Na co si dnes zahrajeme- poznáváme povolání, obsahuje náměty na originální, autorské aktivity s dětmi, které jsou propojeny s říkankou či jednoduchou písničkou. Hry podporují všestranný rozvoj dětí- motorický, řečové schopnosti, logické myšlení, sluchové vnímání, pozornost, myšlení. Prostřednictvím nabízených vzdělávacích her se děti seznamují s povoláním, jakým je, např. pekař, kominík, hodinář, myslivec, hasič, a další. Hry se Vám zcela jistě budou hodit v tematickém týdnu zaměřeném na profese. Součástí e- booku jsou pracovní listy a omalovánky. celkový počet stran: 24 obsah: 1. NA KOMINÍKA (pohybová hra s říkankou, procvičujeme postřeh, hbitost, pozornost) 2. NA POPLETENÉHO ZEDNÍKA (pohybová hra s písničkou- nápěv Jedna, dvě, tři, čtyři, pět, cos to, Janku, cos to sněd? Procvičujeme sluchové vnímání, logické myšlení, pozornost) 3. NA KUCHAŘKU BERTU (pohybová hra s říkankou, procvičujeme myšlení, sluchové vnímání, pozornost) 4. NA HODINÁŘE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, posloupnost) 5. NA DOKTORA (pohybová hra s písničkou- nápěv Ptala se Zuzana Kuby. Procvičujeme spolupráci, posilujeme sounáležitost ve skupině) 6. NA MYSLIVCE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost) 7. NA HASIČE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, obratnost) 8. NA PEKAŘE (pohybová hra s říkankou, procvičujeme sluchové vnímání, pozornost, hbitost, předmatematické dovednosti) 9. NA MLYNÁŘE (pohybová hra s písničkou- nápěv Šla Nanynka do zelí. Procvičujeme sluchové vnímání, logické myšlení, posloupnost) 10. NA PILOTA (pohybová hra s písničkou- nápěv Nestarej se, ženo má. Procvičujeme pozornost, sluchové vnímání, orientaci v prostoru)
UUCZ-61166
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Písničky, básničky>Přípravy hodiny/lekce>MŠ>MŠ - předškoláci>Jaro>Léto>Podzim>Zima>Povolání
175.00