Narozeninovník LES

Počet stran:
33
Velikost: 7.96 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 8. 2023
Cena:
40 Kč vč. DPH
Sdílet:

V materiálu najdete dvanáct lesních zvířat s místem na jméno dítěte. Dále materiál obsahuje dvanáct zvířecích pochoutek s názvem měsíce. Součástí jsou také písmena, ze kterých si můžete sestavit nápis "NAROZENINY". Vše na formát A4.

Tematicky laděný "narozeninovník"je vhodný jako dekorace do třídy. V materiálu najdete dvanáct lesních zvířat s místem na jméno dítěte. Dále materiál obsahuje dvanáct zvířecích pochoutek s názvem měsíce. Součástí jsou také písmena, ze kterých si můžete sestavit nápis "NAROZENINY". Vše na formát A4.

 

Vše si vytiskněte, zalaminujte a vystřihněte. Na nástěnku, síť nebo magnetickou tabuli ve třídě si rozmístěte názvy měsíců (zvířecí pochoutky). Každá pochoutka má k sobě zvíře (v souboru 4 kusy). Na zvířata napište jméno dítěte, které v daném měsíci oslavuje a připevněte kolem pochoutky.

 

TIP

Zvířata lze vytisknout vícekrát a použít jako jmenovky nebo kartičky na písmenka nebo čísla.

Další produkty od autora Teach me better

362826
Český jazyk
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Materiál obsahuje: 6 x sada běhaček do matematiky na malou násobilku 6 x sada běhaček do češtiny na procvičení
35.00 Kč
347171
Přírodověda
5.
Výzdoba třídy
Čtyři plakáty na výzdobu třídy s tématikou učiva do přírodovědy a vlastivědy. Sada čtyř tematických plakátu o rozměrech
35.00 Kč
341946
Český jazyk - čtení
4., 5.
Pracovní listy
Sada pěti pracovních listů na podporu čtenářské gramotnosti. Materiál je koncipován jako pracovní sešit, jehož listy si
39.98 Kč
343848
Nezařazené k předmětu
1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Materiál je určen pro prvňáčky a jejich první dny ve škole. Materiál obsahuje: Sada obrázkových pracovních listů pro
35.00 Kč
Narozeninovník LES Narozeninovník LES
V materiálu najdete dvanáct lesních zvířat s místem na jméno dítěte. Dále materiál obsahuje dvanáct zvířecích pochoutek s názvem měsíce. Součástí jsou také písmena, ze kterých si můžete sestavit nápis "NAROZENINY". Vše na formát A4. Tematicky laděný "narozeninovník"je vhodný jako dekorace do třídy. V materiálu najdete dvanáct lesních zvířat s místem na jméno dítěte. Dále materiál obsahuje dvanáct zvířecích pochoutek s názvem měsíce. Součástí jsou také písmena, ze kterých si můžete sestavit nápis "NAROZENINY". Vše na formát A4.   Vše si vytiskněte, zalaminujte a vystřihněte. Na nástěnku, síť nebo magnetickou tabuli ve třídě si rozmístěte názvy měsíců (zvířecí pochoutky). Každá pochoutka má k sobě zvíře (v souboru 4 kusy). Na zvířata napište jméno dítěte, které v daném měsíci oslavuje a připevněte kolem pochoutky.   TIP Zvířata lze vytisknout vícekrát a použít jako jmenovky nebo kartičky na písmenka nebo čísla.
UUCZ-342957
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>Ostatní>MŠ - předškoláci>1.>Živočichové
40.00