NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ DO ŠKOLKY/ŠKOLY

Kategorie:
Počet stran:
11
Velikost: 8.35 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 7. 2022
Sdílet:

4 druhy dortů, 48 svíček, 3 druhy nápisů

Obsah souboru / návod na přípravu

🎂 4 druhy narozeninových dortů (různé barvy popisu měsíců, jeden z dortů prázdný + různobarevné popisy měsíců - záleží, cose komu líbí), tisk na formát A3.

Každé patro dortu znázorňuje jeden měsíc v roce. Je možné ho nechat na podkladu (lepší tisknout na vysokogramážní papír a zalaminovat), nebo vystřihnout (bez horní ozdoby - pouze leden až prosinec). Na horní patro pak můžeme dolepit třeba maskota třídy.

🎂 48 svíček (nižší, vyšší) - tisk na formát A4. Na svíčky napíšeme fixou jména dětí a přichytíme samolepícím suchým zipem k příslušnému měsíci, ve kterém jsou děti narozené. Můžeme zalaminovat.

🎂 3 druhy nápisů - KRÁSNÉ NAROZENINY, NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ a VŠECHNO NEJLEPŠÍ - tisk na formát A4., zalaminujeme, vystřihneme rámeček a připevníme nad dort.

Další produkty od autora Hrát si a rozvíjet se

150557
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Hra s indiánskými motivy. Hra pro 2-6 hráčů, Věk: cca od 5 let, Délka hry: 10 minut. Hra obsahuje: hrací tabulky, 20
55.00 Kč
2126
Anglický jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Popis Karty se rozdají mezi hráče, tvoří postupně zacyklenou řadu, tzn. je jedno, kdo hru začne. Začínající hráč řekne:
80.00 Kč
3177
Občanská výchova
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Ostatní
Připraveno pro malé děti od 2 do cca 6 let. Podporuje kreativitu a představivost dětí. Pokud zkusíte vyplňovat každý rok
55.00 Kč
150554
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Popis karty na Prší s indiánským motivem Obsah materiálu Známá karetní hra pro 2-5 hráčů s indiánským motivem. Cílem hry
28.00 Kč
NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ DO ŠKOLKY/ŠKOLY NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ DO ŠKOLKY/ŠKOLY
4 druhy dortů, 48 svíček, 3 druhy nápisů Obsah souboru / návod na přípravu 🎂 4 druhy narozeninových dortů (různé barvy popisu měsíců, jeden z dortů prázdný + různobarevné popisy měsíců - záleží, cose komu líbí), tisk na formát A3. Každé patro dortu znázorňuje jeden měsíc v roce. Je možné ho nechat na podkladu (lepší tisknout na vysokogramážní papír a zalaminovat), nebo vystřihnout (bez horní ozdoby - pouze leden až prosinec). Na horní patro pak můžeme dolepit třeba maskota třídy. 🎂 48 svíček (nižší, vyšší) - tisk na formát A4. Na svíčky napíšeme fixou jména dětí a přichytíme samolepícím suchým zipem k příslušnému měsíci, ve kterém jsou děti narozené. Můžeme zalaminovat. 🎂 3 druhy nápisů - KRÁSNÉ NAROZENINY, NAROZENINOVÝ KALENDÁŘ a VŠECHNO NEJLEPŠÍ - tisk na formát A4., zalaminujeme, vystřihneme rámeček a připevníme nad dort.
UUCZ-5936
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ
49.00