Narozeniny ve třídě - bonbony

Počet stran:
20
Velikost: 6.35 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
12. 3. 2024
Sdílet:

Barevné karty s obrázky bonbonků a názvy měsíců svázané do sloupečku.

Na výzdobu třídy - nejlépe na stěnu, nástěnky nebo sítě.

Obsah:

rozměr karty 95 x 270 mm

barevná varianta

Černobílá varianta pro tisk na barevné papíry. Měsíce jsou v tomto případě na straně dvojmo – můžete si schovat pro případ, kdyby bylo potřeba „narozeninovník“ například opravit.

Výroba:

Barevnou variantu vytiskneme na bílý papír formátu A4. Černobílou variantu vytiskneme na barevné papíry podle své fantazie. Zalaminujeme, aby materiál déle vydržel. Vystřihneme nebo vyřízneme podle připravených vodících linek.

Pomocí děrovačky uděláme v každé kartě kromě poslední otvor nahoře a dole v pravém i levém rohu. V poslední neděláme spodní otvory. Svážeme připravenými provázky do sloupečku.

V kartě s nadpisem nemusíme dělat vrchní otvory a můžeme to vyřešit přibitím pomocí hřebíčků přímo na stěnu.

Pokud otvory v první kartě nahoře máme, naměříme si stejný provázek, který používáme na svázání jednotlivých kartiček podle toho, jak se nám bude líbit dlouhý a prostrčíme oba konce zpředu otvory dozadu, kde na každém konci uděláme větší uzel, aby se nám provázek nevyvlékal. Tak vytvoříme jakési větší poutko, za které celý sloupeček pověsíme na připravený hřebík.

Použití:

Ke každé kartě s nápisem měsíce v bonbonku přidáme kolíček se jménem žáčka, který má v daný měsíc narozeniny. Můžeme také dopsat přesný datum. Na dřevěné kolíčky píšeme přímo, na plastové se dá přilepit vyrobená cedulka oboustrannou páskou, případně když by se Vám podařilo zakoupit kolíčky s bonbonky, se srdíčky atp.

Bonbonky můžeme také jednotlivě upevnit různě podle fantazie na síti.

Další produkty od autora Veselá nástěnka - Pavla Kolářová

324832
Matematika
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Pět číselných os pro lepší pochopení uspořádání čísel, orientaci na číselných osách a práci s nimi v hodinách. Na osách
39.00 Kč
326061
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Malé barevné kartičky pro jednodušší orientaci ve vzorech podstatných jmen. Na jedné straně je barevný nápis a obrázek a
25.00 Kč
602819
Přírodověda
Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Hra Domino, při které se k sobě místo klasických teček skládají stejné obrázky. Obsah: průvodní list 4 sady Domina s
29.00 Kč
445383
Matematika
ZŠ – 1. STUPEŇ
Přehled učiva
Barevné nebo bílé kartičky na procvičování malé násobilky. kartičky cca 145mm a 70mm x 85 mm násobky 2 až 10 násobení a
25.00 Kč
Narozeniny ve třídě - bonbony Narozeniny ve třídě - bonbony
Barevné karty s obrázky bonbonků a názvy měsíců svázané do sloupečku. Na výzdobu třídy - nejlépe na stěnu, nástěnky nebo sítě.Obsah:rozměr karty 95 x 270 mmbarevná variantaČernobílá varianta pro tisk na barevné papíry. Měsíce jsou v tomto případě na straně dvojmo – můžete si schovat pro případ, kdyby bylo potřeba „narozeninovník“ například opravit.Výroba:Barevnou variantu vytiskneme na bílý papír formátu A4. Černobílou variantu vytiskneme na barevné papíry podle své fantazie. Zalaminujeme, aby materiál déle vydržel. Vystřihneme nebo vyřízneme podle připravených vodících linek.Pomocí děrovačky uděláme v každé kartě kromě poslední otvor nahoře a dole v pravém i levém rohu. V poslední neděláme spodní otvory. Svážeme připravenými provázky do sloupečku.V kartě s nadpisem nemusíme dělat vrchní otvory a můžeme to vyřešit přibitím pomocí hřebíčků přímo na stěnu. Pokud otvory v první kartě nahoře máme, naměříme si stejný provázek, který používáme na svázání jednotlivých kartiček podle toho, jak se nám bude líbit dlouhý a prostrčíme oba konce zpředu otvory dozadu, kde na každém konci uděláme větší uzel, aby se nám provázek nevyvlékal. Tak vytvoříme jakési větší poutko, za které celý sloupeček pověsíme na připravený hřebík.Použití:Ke každé kartě s nápisem měsíce v bonbonku přidáme kolíček se jménem žáčka, který má v daný měsíc narozeniny. Můžeme také dopsat přesný datum. Na dřevěné kolíčky píšeme přímo, na plastové se dá přilepit vyrobená cedulka oboustrannou páskou, případně když by se Vám podařilo zakoupit kolíčky s bonbonky, se srdíčky atp.Bonbonky můžeme také jednotlivě upevnit různě podle fantazie na síti.
UUCZ-330646
Nezařazené k předmětu>Narozeninovník>Výzdoba třídy>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
25.00