OBRÁZKOVÉ VÁNOČNÍ BLUDIŠTĚ

Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 10.63 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 11. 2023
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tato inovativní hra je navržena s ohledem na rozvoj dětského zrakového vnímání, prostorové orientace a logického myšlení. Jedná se o kreativní a edukační aktivitu, která spojuje zábavu s vývojem důležitých dovedností.

V materiálu jsou obsazeny tři varianty, včetně popisu hry. 

Materiál je určen pro MŠ.

Stáhněte a vytiskněte obrázky pro bludiště, zalaminujte je; položte gymnastické kruhy na zem a vložte do nich připravené, zalaminované obrázky. Vytiskněte a zalaminujte i hrací arch pro odolnost. S pomocí whiteboard fixy vytvářejte různé cesty na laminovaném archu, umožňujíc hráčům flexibilně vytvářet a upravovat bludiště podle potřeby a rozvíjet jejich zrakové vnímání, orientaci a logické myšlení.

OBRÁZKOVÉ VÁNOČNÍ BLUDIŠTĚ OBRÁZKOVÉ VÁNOČNÍ BLUDIŠTĚ
Tato inovativní hra je navržena s ohledem na rozvoj dětského zrakového vnímání, prostorové orientace a logického myšlení. Jedná se o kreativní a edukační aktivitu, která spojuje zábavu s vývojem důležitých dovedností. V materiálu jsou obsazeny tři varianty, včetně popisu hry.  Materiál je určen pro MŠ. Stáhněte a vytiskněte obrázky pro bludiště, zalaminujte je; položte gymnastické kruhy na zem a vložte do nich připravené, zalaminované obrázky. Vytiskněte a zalaminujte i hrací arch pro odolnost. S pomocí whiteboard fixy vytvářejte různé cesty na laminovaném archu, umožňujíc hráčům flexibilně vytvářet a upravovat bludiště podle potřeby a rozvíjet jejich zrakové vnímání, orientaci a logické myšlení.
UUCZ-426421
Nezařazené k předmětu>Postřehovky>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>Adventní kalendář>>Čerti, andělé a Mikuláš>Zima>Vánoce
45.00