Obrázkový slovní fotbal

Téma:
Počet stran:
25
Velikost: 3.79 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
6. 12. 2022
Cena:
70 Kč vč. DPH
Sdílet:

Obrázkový slovní fotbal je výborná vzdělávací hra pro děti, se kterou si procvičí sluchové vnímání, zároveň si obohatí slovní zásobu, procvičí jazyk a řeč, a ještě se seznámí s písmeny abecedy. Díky názornosti jej zvládnout hrát již děti v předškolním věku.

Děti si rozdají kartičky a následně z nich skládají řadu přikládáním slov, které začínají hláskou, na kterou slova předchozí končí. Kartičky jsou v praktické velikosti, zcela názorné, a tak děti nemají problém obrázky pojmenovat. Pro případ potřeby jsou na kartičkách uvedeny i popisky. Ve druhé polovině kartičky je vždy písmeno, na které konkrétní slovo končí. Je to taková pomocná berlička pro děti - snáze se jim pak hledají obrázky navazující. Díky písmenům se tedy děti během hry seznamují i s abecedou.

Aktivita je určena k laminaci.

PDF soubor obsahuje 25 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 78 kartiček s obrázky včetně popisků a hláskami k 30 písmenům abecedy v barevném i černobílém zpracování.

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

12441
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Znalost ročních období je jednou z vědomostí, které by měl mít předškolák zvládnuté již před nástupem do 1. třídy. Se
55.00 Kč
89032
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Bez betléma a příběhu o narození Ježíška jako by Vánoce ani nebyly. I s touto tematikou se nyní mohou vaše děti seznámit
75.00 Kč
302462
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Rodina je nejdůležitějším sociálním prostředím v životě člověka. I proto má tento významný den v kalendáři své místo
106.00 Kč
152832
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pexeso
Máte ve školce rozlišovací značky , které už se vám okoukaly? Pak jste tady správně. V rámci barevné výzdoby do školky
32.98 Kč
Obrázkový slovní fotbal Obrázkový slovní fotbal
Obrázkový slovní fotbal je výborná vzdělávací hra pro děti, se kterou si procvičí sluchové vnímání, zároveň si obohatí slovní zásobu, procvičí jazyk a řeč, a ještě se seznámí s písmeny abecedy. Díky názornosti jej zvládnout hrát již děti v předškolním věku. Děti si rozdají kartičky a následně z nich skládají řadu přikládáním slov, které začínají hláskou, na kterou slova předchozí končí. Kartičky jsou v praktické velikosti, zcela názorné, a tak děti nemají problém obrázky pojmenovat. Pro případ potřeby jsou na kartičkách uvedeny i popisky. Ve druhé polovině kartičky je vždy písmeno, na které konkrétní slovo končí. Je to taková pomocná berlička pro děti - snáze se jim pak hledají obrázky navazující. Díky písmenům se tedy děti během hry seznamují i s abecedou. Aktivita je určena k laminaci. PDF soubor obsahuje 25 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 78 kartiček s obrázky včetně popisků a hláskami k 30 písmenům abecedy v barevném i černobílém zpracování.
UUCZ-48369
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>Abeceda
69.99