Pětidenní program Indiánskou stezkou

Téma:
Počet stran:
53
Velikost: 14.86 MB
Typ souboru: zip
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Škola či školka v přírodě, seznamovací pobyt, příměstský tábor nebo rodinný pobyt s dětmi v přírodě?

Pětidenní program Indiánskou stezkou Vás zavede do indiánské osady Tuchiů, kteří musí čelit spoustě krizovým situacím. Může dojít voda či potraviny, osadu postihne nákaza, poťouchlí kovbojové je připraví o totem a potká je mnoho zkoušek, které musí překonat. Zároveň ale najdou útočistě ve vlastnoručně postaveném típíčku, naučí se postavit loď, stopovat kovboje a dalším mnoha dovednostem, které musí každý správný indián ovládat. Za každou získanou dovednost můžete indiánovi darovat korálek, kterým si bude postupně dozdobovat svůj náhrdelník.

Program je vhodný pro děti od 4 do 10 let a u každé hry dostanete tipy, jak hru upravit podle věku dětí. V souboru naleznete podrobný rozpis programu na každý den, seznam pomůcek, které si musíte zajistit, seznam příloh, které si musíte vytisknout a samozřejmostí je také pokřik, diplomy, jídelníček a mnoho obrázků k dokreslení atmosféry.

Program je vyzkoušený námi osobně a můžeme Vám ho tak s klidným srdcem a čistým svědomím nabídnout. Věříme, že si užijete spousty zábavy stejně jako my! Využijete ho na škole či školce v přírodě, adaptačním pobytu apod. Program je částečně vhodný k realizaci uvnitř (vyrábění a některé hry), ale určitě si jej užijete více, pokud budete moci hry hrát v lese, parku, na louce, apod.

V souboru naleznete:

  • seznam pomůcek, které je třeba si obstarat
  • přílohy, které je třeba si dopředu vytisknout, zalaminovat
  • podrobný program k jednotlivým dnům
  • legendu k příběhu
  • obrázky a fotky z našeho tábora
  • tipy k obměnám hry
  • harmonogram dne
  • pokřik
  • diplomy
  • jídelníček

Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. Rozvíjí klíčové kompetence: kompetence sociální a personální, pracovní, občanské, komunikativní a k řešení problémů. Žáci se učí kooperaci, schopnosti třídit informace, pomáhat si, naslouchat, pohybovat se v terénu, poradit si a další dovednosti. Zároveň se učí pracovat s různými materiály a jemné motorice. V neposlední řadě se dozví něco o kultuře indiánských kmenů.

Další produkty od autora Vačice z lavice

267915
Matematika - geometrie
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Vrchol, stěna, průměr, průsečík, přepona, kolmice.... Z těch pojmů se někdy až točí hlava. Pojďte pojmy, které běžně
38.00 Kč
414915
Český jazyk
3., 4., 5., ZŠ – 2. STUPEŇ
Didaktické hry
Lovci perel jsou oblíbená hra do školních tříd, kterou využijete jako rozcvičku pro všechny žáky, k individuální práci
50.00 Kč
307850
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5., 6., 7., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Blíží se konec školního roku , co takhle utužit kolektiv před prázdninami a užít si společně spousty zábavy? Bojovka
60.00 Kč
329374
Matematika
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Zahrajte si na zmrzlináře, uspořádejte zmrzlinový veletrh, hledejte zmrzlinová dvojčata a nebo si užijte sladký
30.00 Kč
Pětidenní program Indiánskou stezkou Pětidenní program Indiánskou stezkou
Škola či školka v přírodě, seznamovací pobyt, příměstský tábor nebo rodinný pobyt s dětmi v přírodě? Pětidenní program Indiánskou stezkou Vás zavede do indiánské osady Tuchiů, kteří musí čelit spoustě krizovým situacím. Může dojít voda či potraviny, osadu postihne nákaza, poťouchlí kovbojové je připraví o totem a potká je mnoho zkoušek, které musí překonat. Zároveň ale najdou útočistě ve vlastnoručně postaveném típíčku, naučí se postavit loď, stopovat kovboje a dalším mnoha dovednostem, které musí každý správný indián ovládat. Za každou získanou dovednost můžete indiánovi darovat korálek, kterým si bude postupně dozdobovat svůj náhrdelník. Program je vhodný pro děti od 4 do 10 let a u každé hry dostanete tipy, jak hru upravit podle věku dětí. V souboru naleznete podrobný rozpis programu na každý den, seznam pomůcek, které si musíte zajistit, seznam příloh, které si musíte vytisknout a samozřejmostí je také pokřik, diplomy, jídelníček a mnoho obrázků k dokreslení atmosféry. Program je vyzkoušený námi osobně a můžeme Vám ho tak s klidným srdcem a čistým svědomím nabídnout. Věříme, že si užijete spousty zábavy stejně jako my! Využijete ho na škole či školce v přírodě, adaptačním pobytu apod. Program je částečně vhodný k realizaci uvnitř (vyrábění a některé hry), ale určitě si jej užijete více, pokud budete moci hry hrát v lese, parku, na louce, apod. V souboru naleznete: seznam pomůcek, které je třeba si obstarat přílohy, které je třeba si dopředu vytisknout, zalaminovat podrobný program k jednotlivým dnům legendu k příběhu obrázky a fotky z našeho tábora tipy k obměnám hry harmonogram dne pokřik diplomy jídelníček Jedná se o vzdělávací materiál pro MŠ a ZŠ. Rozvíjí klíčové kompetence: kompetence sociální a personální, pracovní, občanské, komunikativní a k řešení problémů. Žáci se učí kooperaci, schopnosti třídit informace, pomáhat si, naslouchat, pohybovat se v terénu, poradit si a další dovednosti. Zároveň se učí pracovat s různými materiály a jemné motorice. V neposlední řadě se dozví něco o kultuře indiánských kmenů.
UUCZ-367233
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Indiáni
180.00