Pexeso - podzim 1

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
7
Velikost: 11.5 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
28. 12. 2023
Sdílet:

Známá karetní hra, kde trénujeme postřeh a paměť, rozvíjíme slovní zásobu. Hledáme stejné dvojice tematicky zaměřených obrázků.

Pravidla hry:

Karty se promíchají a rozdají na stůl do tvaru obdélníku rubovou stranou navrch. Hráč, který začíná, otočí libovolné dvě karty lícem navrch. Jestliže jsou karty shodné, získává dvojici kartiček a může pokračovat ve hře otočením další dvojice karet. Pokud jsou karty rozdílné, otočí je rubem navrch a ve hře pokračuje další hráč. Vítězí hráč s větším počtem dvojic.

Další využití: popis obrázků, tvoření vět, vymýšlení příběhů (logopedické využití, procvičení učiva prvouky).

Návod:

Soubor vytiskneme na papír vyšší gramáže (neprůsvitný) oboustranně, pro potřeby pexesa dvakrát. Nastříháme kartičky. Získáme tak 45 obrázkových dvojic.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.

Další produkty od autora Lenka Válalová

250649
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Postřehovky
Zábavné procvičování českého jazyka pro prvňáčky a druháčky. Zařazena všechna písmena, vyškrtávání slov podle obrázků
49.00 Kč
35660
Matematika
3.
Ostatní
Materiál slouží k procvičení učiva v oboru malé násobilky. Pomocí kartiček děti procvičují početní spoje (dělení) formou
25.00 Kč
147497
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Pracovní listy
Děti vyhledávají slova v tabulce, spojují písmena čarou, přitom si slova průběžně odškrtávají v dolní části, stejně jako
49.00 Kč
97862
Český jazyk
1., 2., Speciální pedagogika
Pracovní listy
Soubor listů obsahuje 41 úloh zahrnujících učivo českého jazyka a prvouky. Materiál je vybaven názornými obrázky, určen
49.00 Kč
Pexeso - podzim 1 Pexeso - podzim 1
Známá karetní hra, kde trénujeme postřeh a paměť, rozvíjíme slovní zásobu. Hledáme stejné dvojice tematicky zaměřených obrázků. Pravidla hry: Karty se promíchají a rozdají na stůl do tvaru obdélníku rubovou stranou navrch. Hráč, který začíná, otočí libovolné dvě karty lícem navrch. Jestliže jsou karty shodné, získává dvojici kartiček a může pokračovat ve hře otočením další dvojice karet. Pokud jsou karty rozdílné, otočí je rubem navrch a ve hře pokračuje další hráč. Vítězí hráč s větším počtem dvojic. Další využití: popis obrázků, tvoření vět, vymýšlení příběhů (logopedické využití, procvičení učiva prvouky). Návod: Soubor vytiskneme na papír vyšší gramáže (neprůsvitný) oboustranně, pro potřeby pexesa dvakrát. Nastříháme kartičky. Získáme tak 45 obrázkových dvojic. Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ.
UUCZ-174465
Nezařazené k předmětu>Pexeso>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Speciální pedagogika>Podzim
35.00