Vytiskněte oboustranně (pokud chcete hrát pouze s obrázky bez anglických názvů, vytiskněte 2x). Pro větší výdrž pexesa zatavte, nastříhejte na jednotlivé kartičky. Můžete obrázky vybarvit nebo nechat vybarvení na dětech. 1. Hrajte jako klasické pexeso - dva stejné obrázky. 2. Anglické pexeso - obrázek a název. 3. Děti vždy musí obrázek anglicky pojmenovat a anglický název přeložit.
Pexeso - Vymaluj si jídlo
Předmět:
Ročník:
Kategorie:
Počet stran:
4
Velikost: 572.34 KB
Typ souboru: pdf
Prodávající
Lucie Novotná

Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 8. 2022

Další produkty od autora Lucie Novotná
954
Český jazyk
2.
Přípravy hodiny/lekce
Kartičky k procvičení párových souhlásek, lze použít v lavici i na koberci. Po podlepení magnetickým páskem lze použít i
30.00 Kč
499
Matematika
4., 5.
Didaktické hry
24 matematických úkolů, kartičky s výsledky (každý výsledek má své písmeno), tabulka k vyplnění tajenky. Vhodné na konec 4. ročníku nebo začátek 5. ročníku.
40.00 Kč
157065
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Žáci mají po celý rok možnost sbírat kartičky s obrázky stop a vajíček, které vyměňují za dinosaury podle ceníku (můžete
60.00 Kč
497
Matematika
3., 4., 5.
Přípravy hodiny/lekce
80 kytiček na procvičení sčítání, odčítání, násobení a dělení. Většina příkladů je v oboru do 100. Dělení je i se zbytkem.
40.00 Kč