Pirátská stezka pro nejmenší

Velikost: 74.12 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Bc. Pavla Marková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Dobrý den, nabízím jednoduchou pirátskou stezku pro děti. Soubor je zaměřený na kooperaci ve skupině dětí.

Stezka není pro děti nijak fyzicky náročná a jednotlivé úkoly plní s pomocí dospělého podle zadání.

Na závěr, po splnění všech úkolů, je třeba připravit "poklad "- omalovánky, čokoládové dukáty, knížku apod., který ukryjeme a blízkost označíme papouškem Žakem.

Stezku lze doplnit dalšími úkoly: sestavování pirátské vlajky z pet víček, malování mapy pokladů křídami na chodník či tabuli, výroku dalekohledu z roliček a barevného papíru, výstup na žebřík a pozorování okolí apod.

Stezku máme vyzkoušenu a proto ji ráda doporučuji.

Další produkty od autora Bc. Pavla Marková

444019
Nezařazené k předmětu
MŠ, Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Dobrý den, děkuji za váš zájem o tento soubor, který je určen pro předškolní děti - procvičení konkrétní operace s
35.00 Kč
420018
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ
Domino
Dobrý den, děkuji za váš zájem - nabízím dvě hry pro nejmenší děti, které jsou zaměřeny na téma Mikuláš, čert a anděl
25.00 Kč
425789
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Kolíčkování
Dobrý den, dovoluji si vám nabídnout tento soubor s balíčky pro předškolní děti. Děti si rozvíjí komunikační dovednosti
30.00 Kč
431751
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Dobrý den, nabízím týdenní projekt na téma PIRÁTI. V souboru najdete především konkrétní operace s materiálem (třídění
45.00 Kč
Pirátská stezka pro nejmenší Pirátská stezka pro nejmenší
Dobrý den, nabízím jednoduchou pirátskou stezku pro děti. Soubor je zaměřený na kooperaci ve skupině dětí. Stezka není pro děti nijak fyzicky náročná a jednotlivé úkoly plní s pomocí dospělého podle zadání. Na závěr, po splnění všech úkolů, je třeba připravit "poklad "- omalovánky, čokoládové dukáty, knížku apod., který ukryjeme a blízkost označíme papouškem Žakem. Stezku lze doplnit dalšími úkoly: sestavování pirátské vlajky z pet víček, malování mapy pokladů křídami na chodník či tabuli, výroku dalekohledu z roliček a barevného papíru, výstup na žebřík a pozorování okolí apod. Stezku máme vyzkoušenu a proto ji ráda doporučuji.
UUCZ-430333
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>🏴‍☠️ Piráti, námořníci, moře
25.00