Po stopách svatého Martina - bojovka

Kategorie:
Počet stran:
13
Velikost: 1.95 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Bojovka Po stopách svatého Martina

Příběh svatého Martina je příběhem laskavosti a štědrosti, kterou si připomínáme každým rokem 11. listopadu. Pojďte společně s dětmi projít tajemnou stezkou plnou úkolů a na závěr proniknut do samotné pověsti. Není náhodou, že poklad dětem otevře tajné heslo laskavost. Poklad, který si neseme každý ve svém srdci.

  • Bojovku lze hrát ve dvou variantách.
    Varianta s hledáním obrázků. (Pro děti od tří let.)
    Varianta s úkoly a s obrázky jako kontrolou. (Pro děti od první do páté třídy nebo pro celé rodiny. S dopomocí rodičů úkoly zvládnou i děti předškolního věku, které znají alespoň     nějaká písmena.
  • Osm stanovišť s tajenkami a hádankami. Na každém stanovišti vyluštíte slovo, které si musíte zapamatovat. Je důležité vědět, jak šla jednotlivá slova na stanovištích po sobě.
  • Pověst o svatém Martinovi, kterou si na konci bojovky podle pořadí piktogramů děti složí a přečtou (případně pomohou rodiče). V textu jsou zvýrazněná písmena, která vám dohromady dají slovo LASKAVOST. Můžete toto slovo použít jako heslo k otevření pokladu.
  • Součástí souboru je podrobný popis, jak hrát bojovku, jak ji připravit a náměty k diskuzi pro školní třídy.

Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Rozvíjí klíčové kompetence: kompetence občanské. Žák se dozví něco  o životě svatého Martina, diskutuje nad tématem laskavost.

Další produkty od autora Vačice z lavice

330552
Matematika
2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Postřehovky
Didaktická hra, kterou využijete na mnoho způsobů. Procvičujte, zahrajte si kočičí diktát, hrajte ve skupinkách
40.00 Kč
361142
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5.
Testy a písemky
Nový školní rok a nové zdarma každý týden pro Vás! Běhací diktát s obrázky procvičí pravopisné jevy jako vyjmenovaná
0.00 Kč
434412
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Kalendář pro děti
Naplňte advent smysluplnými zamyšleními a úkoly... Adventovníček je adventní kalendář vedený jako deníček plný laskavých
45.00 Kč
471737
Český jazyk - gramatika
3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Testy a písemky
Tak tohle Vám ušetří hodiny času! Připravte si z testů vlastní dokonalou čtvrtletku, komplexní opakovací pracovní list
108.00 Kč
Po stopách svatého Martina - bojovka Po stopách svatého Martina - bojovka
Bojovka Po stopách svatého MartinaPříběh svatého Martina je příběhem laskavosti a štědrosti, kterou si připomínáme každým rokem 11. listopadu. Pojďte společně s dětmi projít tajemnou stezkou plnou úkolů a na závěr proniknut do samotné pověsti. Není náhodou, že poklad dětem otevře tajné heslo laskavost. Poklad, který si neseme každý ve svém srdci.Bojovku lze hrát ve dvou variantách.Varianta s hledáním obrázků. (Pro děti od tří let.)Varianta s úkoly a s obrázky jako kontrolou. (Pro děti od první do páté třídy nebo pro celé rodiny. S dopomocí rodičů úkoly zvládnou i děti předškolního věku, které znají alespoň     nějaká písmena.Osm stanovišť s tajenkami a hádankami. Na každém stanovišti vyluštíte slovo, které si musíte zapamatovat. Je důležité vědět, jak šla jednotlivá slova na stanovištích po sobě.Pověst o svatém Martinovi, kterou si na konci bojovky podle pořadí piktogramů děti složí a přečtou (případně pomohou rodiče). V textu jsou zvýrazněná písmena, která vám dohromady dají slovo LASKAVOST. Můžete toto slovo použít jako heslo k otevření pokladu.Součástí souboru je podrobný popis, jak hrát bojovku, jak ji připravit a náměty k diskuzi pro školní třídy.Jedná se o vzdělávací materiál pro ZŠ. Rozvíjí klíčové kompetence: kompetence občanské. Žák se dozví něco  o životě svatého Martina, diskutuje nad tématem laskavost.
UUCZ-196472
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>2.>3.>ZŠ – 1. STUPEŇ>Svatý Martin
50.00