Podzimní hádankový kvíz

Téma:
Počet stran:
22
Velikost: 23.92 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2023
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Kvíz obsahuje 8 autorských hádanek, které se týkají podzimu a k nim patří 8 stran obrázkových odpovědí a doplňujících úkolů. Rodič nebo učitel dítěti hádanku přečte, dítě na ni hledá odpověď a splní úkol.

Tipy, jak můžete kvíz použít:

1.     Promyslete místo pro kvíz. Na jednu stranu brány, plotu, dveří apod. zavěsíte karty s hádankami a na druhou stranu karty, na nichž děti vyhledávají obrázkové odpovědi a plní úkoly. Dospělý dítěti hádanku přečte, dítě hledá odpověď mezi obrázky.

2.     Karty můžete volně rozložit v prostoru – dospělý dítěti přečte hádanku, dítě najde kartu s odpovědí, přiřadí ji k hádance, splní úkol a takto pokračuje, dokud nemá pohromadě všech 8 hádanek.

3.     Karty můžete v horní části prorazit děrovačkou a kartu s odpovědí schovat pod kartu s hádankou. Dvojice karet zavěsíme na určené místo. Dospělý přečte dítěti hádanku, dítě se snaží odpověď na ni najít bez obrázkové opory a správnost odpovědi si zkontroluje tak, že se na spodní kartu podívá a splní doplňující úkol.

Jako bonus jsem ke kvízu vytvořila sadu záložek s autorskou básničkou a sadu medailí, které můžete dětem připravit jako odměnu za splnění kvízu.

Další produkty od autora Markéta Rezlerová

387113
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Didaktické hry
Soubor „Řady obrázků – orientace na ploše“ je zaměřený na rozvoj zrakového vnímaní, orientace na ploše a paměti. Soubor
40.00 Kč
341519
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Výzdoba třídy
Soubor “Geometrické tvary” slouží k procvičování, poznávaní a pojmenovávání tvarů. Můžete ho využít při práci v ranním
25.00 Kč
426552
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Přípravy hodiny/lekce
Soubor „Les na podzim aneb co dělají zvířátka v zimě“ je zaměřený na téma zvířátek z lesa a obsahuje: tři krátké příběhy
65.00 Kč
408213
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Soubor „Legenda o svatém Martinovi“ je zaměřen na seznámení dětí s příběhem o tomto římském vojákovi, rozvíjí
75.00 Kč
Podzimní hádankový kvíz Podzimní hádankový kvíz
Kvíz obsahuje 8 autorských hádanek, které se týkají podzimu a k nim patří 8 stran obrázkových odpovědí a doplňujících úkolů. Rodič nebo učitel dítěti hádanku přečte, dítě na ni hledá odpověď a splní úkol. Tipy, jak můžete kvíz použít: 1.     Promyslete místo pro kvíz. Na jednu stranu brány, plotu, dveří apod. zavěsíte karty s hádankami a na druhou stranu karty, na nichž děti vyhledávají obrázkové odpovědi a plní úkoly. Dospělý dítěti hádanku přečte, dítě hledá odpověď mezi obrázky. 2.     Karty můžete volně rozložit v prostoru – dospělý dítěti přečte hádanku, dítě najde kartu s odpovědí, přiřadí ji k hádance, splní úkol a takto pokračuje, dokud nemá pohromadě všech 8 hádanek. 3.     Karty můžete v horní části prorazit děrovačkou a kartu s odpovědí schovat pod kartu s hádankou. Dvojice karet zavěsíme na určené místo. Dospělý přečte dítěti hádanku, dítě se snaží odpověď na ni najít bez obrázkové opory a správnost odpovědi si zkontroluje tak, že se na spodní kartu podívá a splní doplňující úkol. Jako bonus jsem ke kvízu vytvořila sadu záložek s autorskou básničkou a sadu medailí, které můžete dětem připravit jako odměnu za splnění kvízu.
UUCZ-378986
Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Venkovní stezky, aktivity>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
55.00