Podzimní hádankový kvíz

Téma:
Počet stran:
22
Velikost: 23.92 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2023
Sdílet:

Kvíz obsahuje 8 autorských hádanek, které se týkají podzimu a k nim patří 8 stran obrázkových odpovědí a doplňujících úkolů. Rodič nebo učitel dítěti hádanku přečte, dítě na ni hledá odpověď a splní úkol.

Tipy, jak můžete kvíz použít:

1.     Promyslete místo pro kvíz. Na jednu stranu brány, plotu, dveří apod. zavěsíte karty s hádankami a na druhou stranu karty, na nichž děti vyhledávají obrázkové odpovědi a plní úkoly. Dospělý dítěti hádanku přečte, dítě hledá odpověď mezi obrázky.

2.     Karty můžete volně rozložit v prostoru – dospělý dítěti přečte hádanku, dítě najde kartu s odpovědí, přiřadí ji k hádance, splní úkol a takto pokračuje, dokud nemá pohromadě všech 8 hádanek.

3.     Karty můžete v horní části prorazit děrovačkou a kartu s odpovědí schovat pod kartu s hádankou. Dvojice karet zavěsíme na určené místo. Dospělý přečte dítěti hádanku, dítě se snaží odpověď na ni najít bez obrázkové opory a správnost odpovědi si zkontroluje tak, že se na spodní kartu podívá a splní doplňující úkol.

Jako bonus jsem ke kvízu vytvořila sadu záložek s autorskou básničkou a sadu medailí, které můžete dětem připravit jako odměnu za splnění kvízu.

Další produkty od autora Markéta Rezlerová

408213
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Soubor „Legenda o svatém Martinovi“ je zaměřen na seznámení dětí s příběhem o tomto římském vojákovi, rozvíjí
75.00 Kč
452010
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Vyrobte si s dětmi knížku s příběhem o třech králích. Stránky stačí vytisknout, rozstříhat, děti si obrázky vybarví děj
0.00 Kč
339697
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., Speciální pedagogika
Pexeso
Soubor "Pár kouzelných slovíček k potěšení srdíček" pomůže při aktivitách zaměřených na základy slušného chování
40.00 Kč
314933
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Celoroční tematická hra
Nabízím zpěvníček písniček, které kopírují klasická témata mateřských škol od září až do června. Písničky mají autorské
60.00 Kč
Podzimní hádankový kvíz Podzimní hádankový kvíz
Kvíz obsahuje 8 autorských hádanek, které se týkají podzimu a k nim patří 8 stran obrázkových odpovědí a doplňujících úkolů. Rodič nebo učitel dítěti hádanku přečte, dítě na ni hledá odpověď a splní úkol.Tipy, jak můžete kvíz použít:1.     Promyslete místo pro kvíz. Na jednu stranu brány, plotu, dveří apod. zavěsíte karty s hádankami a na druhou stranu karty, na nichž děti vyhledávají obrázkové odpovědi a plní úkoly. Dospělý dítěti hádanku přečte, dítě hledá odpověď mezi obrázky.2.     Karty můžete volně rozložit v prostoru – dospělý dítěti přečte hádanku, dítě najde kartu s odpovědí, přiřadí ji k hádance, splní úkol a takto pokračuje, dokud nemá pohromadě všech 8 hádanek.3.     Karty můžete v horní části prorazit děrovačkou a kartu s odpovědí schovat pod kartu s hádankou. Dvojice karet zavěsíme na určené místo. Dospělý přečte dítěti hádanku, dítě se snaží odpověď na ni najít bez obrázkové opory a správnost odpovědi si zkontroluje tak, že se na spodní kartu podívá a splní doplňující úkol.Jako bonus jsem ke kvízu vytvořila sadu záložek s autorskou básničkou a sadu medailí, které můžete dětem připravit jako odměnu za splnění kvízu.
UUCZ-378986
Nezařazené k předmětu>Písničky, básničky>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
55.00