Podzimní postřehovka

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
Velikost: 2.7 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
30. 8. 2023
Cena:
60 Kč vč. DPH
Sdílet:

CHARAKTERISTIKA POMŮCKY "Podzimní postřehovka"

  • Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální obrázky.
  • Věková skupina dětí: od 3. let

Hlavní cíl pomůcky:

  • Rozvoj zrakového vnímání, rychlosti a postřehu, slovní zásoby.
  • Seznámení se znaky podzimu.

Co projekt obsahuje:

  • 31 kruhových karet

Pravidla hry (4 varianty):

  • 1. Každý hráč dostane jednu kartu, doprostřed stolu se položí zbytek karet v balíčku. Všichni hráči hledají stejný symbol mezi svojí a kartou na balíčku. Kdo nalezne stejný symbol, kartu si vezme. Vyhrává hráč s největším počtem karet! 
  • 2. Jedna karta se dá doprostřed stolu. Ostatní karty se rozdají hráčům. Hráči hledají stejný symbol mezi svoji a vyloženou kartou. Kdo se první zbaví svých karet vyhrál! 
  • 3. Všichni hráči natáhnou ruce a každý hráč dostane jednu kartu. Poté svou kartou otočí a musí najít symbol mezi svoji a protihráčovou kartou. Když hráč symbol nalezne, dá protihráči, který má shodný symbol, svoji kartu do ruky. Kolo končí když všechny karty zůstanou v ruce jednomu hráči. Poté se rozdají karty znovu a začíná další kolo. Hráč s největším počtem karet prohrává!
  • 4. Jsou předešlá pravidla pro vaše děti ještě obtížná? Nevadí! Předložte na stůl dítěti pouze dvě karty vedle sebe a hledejte stejné dvojice. Dvojici označte pomocí kolíčků, PET víček, kamínků... Po nalezení tyto dvě karty dejte stranou a položte na stůl další dvě karty. Takto pokračujte až žádné karty nezbydou.
345183
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Projekty
CHARAKTERISTIKA MINIPROJEKTU "SLAVNOSTI JEŘABIN S VÍLOU JEŘABINKOU" Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální
60.00 Kč
345192
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Projekty
CHARAKTERISTIKA PROJEKTU "PODZIMNÍ LOUČENÍ S VLAŠTOVKOU ANIČKOU" Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální obrázky
135.00 Kč
220099
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kalendář pro děti
CHARAKTERISTIKA SOUBORU "Adventní kalendář s úkoly pro kluky a holky" Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální
110.00 Kč
345195
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
CHARAKTERISTIKA POMŮCKY - PODZIMNÍ HRA "JÁ MÁM, KDO MÁ?" - Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální obrázky. -
50.00 Kč
Podzimní postřehovka Podzimní postřehovka
CHARAKTERISTIKA POMŮCKY "Podzimní postřehovka"
Celý PDF soubor obsahuje autorské, originální obrázky. Věková skupina dětí: od 3. let Hlavní cíl pomůcky: Rozvoj zrakového vnímání, rychlosti a postřehu, slovní zásoby. Seznámení se znaky podzimu. Co projekt obsahuje: 31 kruhových karet Pravidla hry (4 varianty): 1. Každý hráč dostane jednu kartu, doprostřed stolu se položí zbytek karet v balíčku. Všichni hráči hledají stejný symbol mezi svojí a kartou na balíčku. Kdo nalezne stejný symbol, kartu si vezme. Vyhrává hráč s největším počtem karet!  2. Jedna karta se dá doprostřed stolu. Ostatní karty se rozdají hráčům. Hráči hledají stejný symbol mezi svoji a vyloženou kartou. Kdo se první zbaví svých karet vyhrál!  3. Všichni hráči natáhnou ruce a každý hráč dostane jednu kartu. Poté svou kartou otočí a musí najít symbol mezi svoji a protihráčovou kartou. Když hráč symbol nalezne, dá protihráči, který má shodný symbol, svoji kartu do ruky. Kolo končí když všechny karty zůstanou v ruce jednomu hráči. Poté se rozdají karty znovu a začíná další kolo. Hráč s největším počtem karet prohrává! 4. Jsou předešlá pravidla pro vaše děti ještě obtížná? Nevadí! Předložte na stůl dítěti pouze dvě karty vedle sebe a hledejte stejné dvojice. Dvojici označte pomocí kolíčků, PET víček, kamínků... Po nalezení tyto dvě karty dejte stranou a položte na stůl další dvě karty. Takto pokračujte až žádné karty nezbydou.
UUCZ-351238
Nezařazené k předmětu>Postřehovky>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Podzim
60.00