POVOLÁNÍ - demonstrační obrázky

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
40
Velikost: 7.19 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 8. 2022
Cena:
55 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor demonstračních výukových obrázků na téma POVOLÁNÍ svým rozsahem a obsahovým pojetím nabízí široké možnosti využití v pedagogické práci na školách a předškolních zažízení v souladu se záměrem a výchovným cílem uživatele.

Soubor obsahuje 40 karet velikosti A4. Každá karta obsahuje jedno povolání včetně jeho názvu.

Karty doporučujeme vytisknout a zalaminovat. Materiál můžeme využít v mateřské škole při probírání tématu "Čím budu?" nebo v prvouce při probírání povolání. Doporučujeme karty umístit viditelně, aby se děti seznámily s názvy povolání. Mohou podle obrázků jednotlivé postavy popisovat a určovat, co k práci potřebují. Karty můžeme využít také k losování např. při pantomimě.

V mateřské škole můžeme využít karty také při hlavní činnosti. Karty rozložíme po podlaze a k jednotlivým povolání přiřazujeme předměty, které v dané profesi využívají.

Další produkty od autora Crazy Owl Studio

154303
Český jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
34 karet velikosti A4 s tiskacími a psacími písmeny české abecedy a rámečkem s kapradím Ideální k výzdobě třídy v tématu
55.00 Kč
352999
Nezařazené k předmětu
1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Pohádkový rozvrh hodin do třídy Obsahuje : Rohový obrázek velikosti A4 s nadpisem Dny v týdnu ve dvou variantách –
60.00 Kč
17943
Český jazyk
MŠ - předškoláci, 1.
Pexeso
Kartičky - párování dvojice písmeno + obrázek se zimním tématem Písmena české abecedy 68 kartiček
45.00 Kč
1610
Český jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Postřehová hra. 31 kartiček s velkými písmeny české abecedy vč.pozadí Více možností hraní. Karty můžeme využít také v
45.00 Kč
POVOLÁNÍ - demonstrační obrázky POVOLÁNÍ - demonstrační obrázky
Soubor demonstračních výukových obrázků na téma POVOLÁNÍ svým rozsahem a obsahovým pojetím nabízí široké možnosti využití v pedagogické práci na školách a předškolních zažízení v souladu se záměrem a výchovným cílem uživatele. Soubor obsahuje 40 karet velikosti A4. Každá karta obsahuje jedno povolání včetně jeho názvu. Karty doporučujeme vytisknout a zalaminovat. Materiál můžeme využít v mateřské škole při probírání tématu "Čím budu?" nebo v prvouce při probírání povolání. Doporučujeme karty umístit viditelně, aby se děti seznámily s názvy povolání. Mohou podle obrázků jednotlivé postavy popisovat a určovat, co k práci potřebují. Karty můžeme využít také k losování např. při pantomimě. V mateřské škole můžeme využít karty také při hlavní činnosti. Karty rozložíme po podlaze a k jednotlivým povolání přiřazujeme předměty, které v dané profesi využívají.
UUCZ-1626
Nezařazené k předmětu>Výzdoba třídy>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ>Povolání
55.00