Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky?

Kategorie:
Počet stran:
119
Velikost: 87.54 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Do školky
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 1. 2024
Sdílet:

„Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých zážitcích mohli vyprávět ostatním. Tentokrát jsme se snažili dozvědět, kdo všechno přináší dětem vánoční dárky. Původně jsme si mysleli, že každá země má svého jediného Ježíška, tak jako u nás. Jaké bylo ale překvapení, když jsme zjistili, že v některých zemích nenaděluje vánoční dárky jen jedna postava, ale třeba tři! A že to nejsou ledajaké postavy. Čarodějnice, skřítci, velbloud nebo dokonce dřevěné poleno. Věřili byste tomu? O Vánocích je zkrátka možné všechno. Poznejte tedy společně s námi postavy, které o Vánocích přinášejí radost dětem po celém světě. Slibujeme, že se Vám budou líbit stejně tak jako nám a ještě se něco nového naučíte."

 

Soubor obsahuje:

  • dopis od autorů
  • úvodní dopis od Honzíka a Vendulky 
  • návod jak s materiálem pracovat
  • zápisky v deníku (popis jednotlivých postav)
  • podobizny postav 
  • aktivity ke stolečku (zdobení stromečku podle vzoru, počítání sobů Santy Clause, kreslení čarodějnice podle hodu kostkou, stříhání vousů dědy Mráze, přiřazování dárků ke stuhám podle barev, rozdělování dárku tří králů podle geometrických tvarů, vyhledávání na obrázku, přiřazování dárků k dětem, hledání správné cesty pro velblouda)
  • výtvarnou aktivitu (výroba skřítka Tomteho)
  • hudební aktivitu (hra na ozvučná dřívka)
  • pracovní listy ke každé z postav (vybarvování podle čísel, bludiště, stíny, počítání, grafomotorika, větší x menší, co do řady nepatří, dokreslování)
  • omalovánky postav

Další produkty od autora Do školky

309754
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
„Ahoj děti! Jmenuji se Bořek Barvička a jsem malíř. Rád bych namaloval obraz, ale k mé smůle jsem právě zjistil, že mi
229.00 Kč
143664
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Soubor obsahuje: univerzální diplom ke Dni dětí diplom k projektu “Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - tradice
0.00 Kč
209762
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
„Ahoj děti! Mé jméno je Marta Všeználková a budu si s vámi povídat o svátku svatého Martina. Víte, kdo to byl svatý
199.00 Kč
271647
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti! Mé jméno je Hana Všeználková, ale kamarádi mi říkají Hanko. Mezi mé záliby patří čtení knih a právě o těch
179.00 Kč
Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky? Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky?
„Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých zážitcích mohli vyprávět ostatním. Tentokrát jsme se snažili dozvědět, kdo všechno přináší dětem vánoční dárky. Původně jsme si mysleli, že každá země má svého jediného Ježíška, tak jako u nás. Jaké bylo ale překvapení, když jsme zjistili, že v některých zemích nenaděluje vánoční dárky jen jedna postava, ale třeba tři! A že to nejsou ledajaké postavy. Čarodějnice, skřítci, velbloud nebo dokonce dřevěné poleno. Věřili byste tomu? O Vánocích je zkrátka možné všechno. Poznejte tedy společně s námi postavy, které o Vánocích přinášejí radost dětem po celém světě. Slibujeme, že se Vám budou líbit stejně tak jako nám a ještě se něco nového naučíte."   Soubor obsahuje: dopis od autorů úvodní dopis od Honzíka a Vendulky  návod jak s materiálem pracovat zápisky v deníku (popis jednotlivých postav) podobizny postav  aktivity ke stolečku (zdobení stromečku podle vzoru, počítání sobů Santy Clause, kreslení čarodějnice podle hodu kostkou, stříhání vousů dědy Mráze, přiřazování dárků ke stuhám podle barev, rozdělování dárku tří králů podle geometrických tvarů, vyhledávání na obrázku, přiřazování dárků k dětem, hledání správné cesty pro velblouda) výtvarnou aktivitu (výroba skřítka Tomteho) hudební aktivitu (hra na ozvučná dřívka) pracovní listy ke každé z postav (vybarvování podle čísel, bludiště, stíny, počítání, grafomotorika, větší x menší, co do řady nepatří, dokreslování) omalovánky postav
UUCZ-228836
Nezařazené k předmětu>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>🎁 Vánoce
249.00