Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky?

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
119
Velikost: 87.54 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 8. 2023
Cena:
249 Kč vč. DPH
Sdílet:

„Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých zážitcích mohli vyprávět ostatním. Tentokrát jsme se snažili dozvědět, kdo všechno přináší dětem vánoční dárky. Původně jsme si mysleli, že každá země má svého jediného Ježíška, tak jako u nás. Jaké bylo ale překvapení, když jsme zjistili, že v některých zemích nenaděluje vánoční dárky jen jedna postava, ale třeba tři! A že to nejsou ledajaké postavy. Čarodějnice, skřítci, velbloud nebo dokonce dřevěné poleno. Věřili byste tomu? O Vánocích je zkrátka možné všechno. Poznejte tedy společně s námi postavy, které o Vánocích přinášejí radost dětem po celém světě. Slibujeme, že se Vám budou líbit stejně tak jako nám a ještě se něco nového naučíte."

 

Soubor obsahuje:

  • dopis od autorů
  • úvodní dopis od Honzíka a Vendulky 
  • návod jak s materiálem pracovat
  • zápisky v deníku (popis jednotlivých postav)
  • podobizny postav 
  • aktivity ke stolečku (zdobení stromečku podle vzoru, počítání sobů Santy Clause, kreslení čarodějnice podle hodu kostkou, stříhání vousů dědy Mráze, přiřazování dárků ke stuhám podle barev, rozdělování dárku tří králů podle geometrických tvarů, vyhledávání na obrázku, přiřazování dárků k dětem, hledání správné cesty pro velblouda)
  • výtvarnou aktivitu (výroba skřítka Tomteho)
  • hudební aktivitu (hra na ozvučná dřívka)
  • pracovní listy ke každé z postav (vybarvování podle čísel, bludiště, stíny, počítání, grafomotorika, větší x menší, co do řady nepatří, dokreslování)
  • omalovánky postav

Další produkty od autora Do školky

377863
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti, my jsme dědeček a babička Všeználkovi a budeme si s vámi povídat o lese. Už jste někdy byli s rodiči v lese
249.00 Kč
296230
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
„ Všechny vás vítám. Mé jméno je Všeumína a jsem předsedkyní čarodějné rady. Přijeli jsme za vámi, abychom vás
249.00 Kč
179809
Přírodověda
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
„Ahoj děti! Mé jméno je Alois Všeználek, ale kamarádi mi říkají Lojzo. Podzim už pomalu začíná klepat na dveře a já
249.00 Kč
211357
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní stezky, aktivity
Bonusový materiál k projektu VŠEZNÁLKOVI - O svatém Martinovi s tetou Martou.
0.00 Kč
Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky? Poznáváme svět s Honzíkem a Vendulkou - Kdo ve světě nosí vánoční dárky?
„Ahoj kamarádi! Mé jméno je Honzík a společně s mojí mladší sestrou Vendulkou cestujeme po světě, abychom o svých zážitcích mohli vyprávět ostatním. Tentokrát jsme se snažili dozvědět, kdo všechno přináší dětem vánoční dárky. Původně jsme si mysleli, že každá země má svého jediného Ježíška, tak jako u nás. Jaké bylo ale překvapení, když jsme zjistili, že v některých zemích nenaděluje vánoční dárky jen jedna postava, ale třeba tři! A že to nejsou ledajaké postavy. Čarodějnice, skřítci, velbloud nebo dokonce dřevěné poleno. Věřili byste tomu? O Vánocích je zkrátka možné všechno. Poznejte tedy společně s námi postavy, které o Vánocích přinášejí radost dětem po celém světě. Slibujeme, že se Vám budou líbit stejně tak jako nám a ještě se něco nového naučíte."   Soubor obsahuje: dopis od autorů úvodní dopis od Honzíka a Vendulky  návod jak s materiálem pracovat zápisky v deníku (popis jednotlivých postav) podobizny postav  aktivity ke stolečku (zdobení stromečku podle vzoru, počítání sobů Santy Clause, kreslení čarodějnice podle hodu kostkou, stříhání vousů dědy Mráze, přiřazování dárků ke stuhám podle barev, rozdělování dárku tří králů podle geometrických tvarů, vyhledávání na obrázku, přiřazování dárků k dětem, hledání správné cesty pro velblouda) výtvarnou aktivitu (výroba skřítka Tomteho) hudební aktivitu (hra na ozvučná dřívka) pracovní listy ke každé z postav (vybarvování podle čísel, bludiště, stíny, počítání, grafomotorika, větší x menší, co do řady nepatří, dokreslování) omalovánky postav
UUCZ-228836
Nezařazené k předmětu>Projekty>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>Vánoce
249.00