šifrovník

Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 11.3 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 3. 2022
Cena:
95 Kč vč. DPH
Sdílet:

Mají vaše děti rády záhady? Chcete jim zpestřit výlet či oslavu? Můžou teď mít vždy po ruce svůj ŠIFROVNÍK, který přináší spoustu možností.

Šifrovník je osobní kapesní blok se šiframi, které zvládnou vyluštit děti, které už umějí číst. Může to být také prima dárek pro každého oslavence.

Každá stránka obsahuje klíč, jak zprávu zašifrovat / vyluštit. K dispozici je 23 různých možností šifrování + na samostatných kartičkách jednotlivé šifrovací klíče.

Stačí si jen vybrat šifru, napsat zprávu a zanechat kartičku s šifrovacím klíčem. Součástí hry jsou také předtištěné lístky na vaše tajné zprávy.

Materiál obsahuje:
– 23 karet s vysvětlením šifer + 4 prázdné na vlastní šifry
– 13 šifrovacích klíčů, které jsou potřeba k rozluštění zprávy + 3 prázdné – předpřipravené kartičky na krátké i dlouhé zprávy
– 3 šifrovací kruhy. Systém každého založen na jiném principu.

Vytiskněte a pro větší trvanlivost zalaminujte. K tisku je 18 x A4.

Šifrovník lze využít na mnoho způsobů. Jedním z nich je, že napíšete krátké zašifrované zprávy na připravené lístky a k nim číslo šifrovacího klíče ze Šifrovníku. Možností je mnoho, aktivit hodně. Šifrovník bude růst s dítětem. Proto jsme nezapomněli i na prázdné stránky, kdyby si děti chtěly vymyslet své šifry samy.

Další produkty od autora ZODPOVĚDNÁ VÝUKA

333417
Český jazyk - gramatika
3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Vše připraveno. Stačí rozdat a hrát :-) 16 hracích desek s různou kombinací vyjmenovaných slov po M a 5 x 13 losovacích
40.00 Kč
2338
Přírodověda
2., 3., 4., 5., ZŠ – 1. STUPEŇ
Projekty
Puzzle kostry s orgány. Popisky k jednotlivým částem lidského těla. Přehledové karty. Pracovní listy. Materiál obsahuje
110.00 Kč
9686
Matematika
4., 5.
Pracovní listy
64 kartiček na procvičování operací s desetinnými čísly: - vyber největší desetinné číslo (16 ks) - vyber nejmenší
55.00 Kč
19316
Český jazyk
1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Karty na procvičení čtení a dějové posloupnosti – ve variantě psacího písma. Popis: 16 karet s texty psacím písmem. Na
44.00 Kč
šifrovník šifrovník
Mají vaše děti rády záhady? Chcete jim zpestřit výlet či oslavu? Můžou teď mít vždy po ruce svůj ŠIFROVNÍK, který přináší spoustu možností. Šifrovník je osobní kapesní blok se šiframi, které zvládnou vyluštit děti, které už umějí číst. Může to být také prima dárek pro každého oslavence. Každá stránka obsahuje klíč, jak zprávu zašifrovat / vyluštit. K dispozici je 23 různých možností šifrování + na samostatných kartičkách jednotlivé šifrovací klíče. Stačí si jen vybrat šifru, napsat zprávu a zanechat kartičku s šifrovacím klíčem. Součástí hry jsou také předtištěné lístky na vaše tajné zprávy. Materiál obsahuje: – 23 karet s vysvětlením šifer + 4 prázdné na vlastní šifry – 13 šifrovacích klíčů, které jsou potřeba k rozluštění zprávy + 3 prázdné – předpřipravené kartičky na krátké i dlouhé zprávy – 3 šifrovací kruhy. Systém každého založen na jiném principu. Vytiskněte a pro větší trvanlivost zalaminujte. K tisku je 18 x A4. Šifrovník lze využít na mnoho způsobů. Jedním z nich je, že napíšete krátké zašifrované zprávy na připravené lístky a k nim číslo šifrovacího klíče ze Šifrovníku. Možností je mnoho, aktivit hodně. Šifrovník bude růst s dítětem. Proto jsme nezapomněli i na prázdné stránky, kdyby si děti chtěly vymyslet své šifry samy.
UUCZ-17039
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
95.00