šifrovník

Kategorie:
Počet stran:
17
Velikost: 11.3 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 3. 2022
Sdílet:

Mají vaše děti rády záhady? Chcete jim zpestřit výlet či oslavu? Můžou teď mít vždy po ruce svůj ŠIFROVNÍK, který přináší spoustu možností.

Šifrovník je osobní kapesní blok se šiframi, které zvládnou vyluštit děti, které už umějí číst. Může to být také prima dárek pro každého oslavence.

Každá stránka obsahuje klíč, jak zprávu zašifrovat / vyluštit. K dispozici je 23 různých možností šifrování + na samostatných kartičkách jednotlivé šifrovací klíče.

Stačí si jen vybrat šifru, napsat zprávu a zanechat kartičku s šifrovacím klíčem. Součástí hry jsou také předtištěné lístky na vaše tajné zprávy.

Materiál obsahuje:
– 23 karet s vysvětlením šifer + 4 prázdné na vlastní šifry
– 13 šifrovacích klíčů, které jsou potřeba k rozluštění zprávy + 3 prázdné – předpřipravené kartičky na krátké i dlouhé zprávy
– 3 šifrovací kruhy. Systém každého založen na jiném principu.

Vytiskněte a pro větší trvanlivost zalaminujte. K tisku je 18 x A4.

Šifrovník lze využít na mnoho způsobů. Jedním z nich je, že napíšete krátké zašifrované zprávy na připravené lístky a k nim číslo šifrovacího klíče ze Šifrovníku. Možností je mnoho, aktivit hodně. Šifrovník bude růst s dítětem. Proto jsme nezapomněli i na prázdné stránky, kdyby si děti chtěly vymyslet své šifry samy.

Další produkty od autora ZODPOVĚDNÁ VÝUKA

605
Český jazyk - psaní
1., 2., 3., 4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Nechte děti, ať upustí uzdu své fantazii. 18 příběhů s otevřeným koncem. Samostatný list pro vlastní tvorbu. 126 slov k
50.00 Kč
18462
Matematika
3.
Didaktické hry
Počítání ceny nákupu do 100 korun Popis: 1x A4 hrací plán. 2 x 19 kartiček s nákupním seznamem. Dvě sady v barevném
60.00 Kč
5659
Český jazyk - gramatika
2.
Ostatní
Kompaktní pomůcka: 64kartiček k roztřídění ve vlastní obálce. Materiál obsahuje: 64 kartiček k roztřídění ve dvou
40.00 Kč
12853
Hudební výchova
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Zábavná hra pro třídu i rodinu, s tématem not. Popis: 36 karet, na nichž jsou obrázky not. Karty na sebe navazují a tak
30.00 Kč
šifrovník šifrovník
Mají vaše děti rády záhady? Chcete jim zpestřit výlet či oslavu? Můžou teď mít vždy po ruce svůj ŠIFROVNÍK, který přináší spoustu možností. Šifrovník je osobní kapesní blok se šiframi, které zvládnou vyluštit děti, které už umějí číst. Může to být také prima dárek pro každého oslavence. Každá stránka obsahuje klíč, jak zprávu zašifrovat / vyluštit. K dispozici je 23 různých možností šifrování + na samostatných kartičkách jednotlivé šifrovací klíče. Stačí si jen vybrat šifru, napsat zprávu a zanechat kartičku s šifrovacím klíčem. Součástí hry jsou také předtištěné lístky na vaše tajné zprávy. Materiál obsahuje: – 23 karet s vysvětlením šifer + 4 prázdné na vlastní šifry – 13 šifrovacích klíčů, které jsou potřeba k rozluštění zprávy + 3 prázdné – předpřipravené kartičky na krátké i dlouhé zprávy – 3 šifrovací kruhy. Systém každého založen na jiném principu. Vytiskněte a pro větší trvanlivost zalaminujte. K tisku je 18 x A4. Šifrovník lze využít na mnoho způsobů. Jedním z nich je, že napíšete krátké zašifrované zprávy na připravené lístky a k nim číslo šifrovacího klíče ze Šifrovníku. Možností je mnoho, aktivit hodně. Šifrovník bude růst s dítětem. Proto jsme nezapomněli i na prázdné stránky, kdyby si děti chtěly vymyslet své šifry samy.
UUCZ-17039
Nezařazené k předmětu>Ostatní>ZŠ – 1. STUPEŇ
95.00