Soubor aktivit - Srdíčka aneb Srdíčkohraní

Kategorie:
Velikost: 3.09 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Nikola Dudová
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 11. 2024
Sdílet:

Soubor aktivit je vhodný pro předškolní děti a obsahuje -
 

  • Srdíčkové kolíčkování – číselná řada do 10

  • Logické řady

  • Poskládej srdíčka podle vzoru

  • Srdíčkový diktát

  • Přiřaď správný počet srdíček

  • Srdíčková abeceda

  • Další náměty se srdíčky

Jedná se o vzdělávací soubor aktivit, který lze využíj jak na téma Valentýn, tak i maminky, tatínkové, emoce, lidské tělo, ale i na začátku školního roku k upevnění srdíčkového pravidla.

 

Další produkty od autora Nikola Dudová

35639
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Já mám, kdo má - barvy Soubor o 2 stranách, 12 karet. Jedná se o výukový materiál, kdy se dětí učí barvy, koncentraci
27.00 Kč
35638
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Kolíčkování
Kolíčkování - srdíčka PDF soubor o 3 stranách - 12 karet.
30.00 Kč
35640
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., ZŠ – 1. STUPEŇ
Já mám, kdo má
Já mám, kdo má - čísla do 20 Soubor o 3 stranách, obsahuje 20 karet. Jedná se o výukový materiál, který u dětí rozvíjí
27.00 Kč
117947
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor aktivit obsahuje 26 stran k tisku. Stranu se sněhovými vločkami a abecedou doporučuji vytisknout vícekrát. Obsah
50.00 Kč
Soubor aktivit - Srdíčka aneb Srdíčkohraní Soubor aktivit - Srdíčka aneb Srdíčkohraní
Soubor aktivit je vhodný pro předškolní děti a obsahuje -   Srdíčkové kolíčkování – číselná řada do 10 Logické řady Poskládej srdíčka podle vzoru Srdíčkový diktát Přiřaď správný počet srdíček Srdíčková abeceda Další náměty se srdíčky Jedná se o vzdělávací soubor aktivit, který lze využíj jak na téma Valentýn, tak i maminky, tatínkové, emoce, lidské tělo, ale i na začátku školního roku k upevnění srdíčkového pravidla.  
UUCZ-491916
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>MŠ - předškoláci>🎨 Barvy>💗 Den matek, Den otců>😀 Emoce>🫁 Lidské tělo>👨‍👩‍👧 Rodina>💌 Valentýn
65.00