Stezka rozhodnutí: Sherlock Holmes

Počet stran:
44
Velikost: 3.56 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
24. 4. 2024
Sdílet:

Tento materiál vznikl na táboře Sherlock Holmes jako závěrečná táborová hra, kdy děti po splnění všech úkolů získaly odměnu za celý týden. Není určen do vyučovacích hodin. Hodí se spíše pro program mimo vyučování - např. v rámci projektového dne, Dne dětí, školy v přírodě a dalších podobných akcí. Ve volnočase lze hru zahrnout do programu víkendovky/ tábora atd. Trvání hry je 1 - 3 hodiny.

Děti hrají ve skupinkách (doporučuji dvojice nebo trojice), kdy navštěvují jednotlivá stanoviště, která je podle jimi vybrané odpovědi posílají dál. Cílem hry je zachránit Irene Adlerovou (Sherlocka Holmese milá) a tím dokázat, že jsou opravdoví detektivové.

 

OBSAH MATERIÁLU:

  • Průvodní list (1 strana).
  • Pravidla hry a návod k sestavení (2 strany).
  • Karty se 16 stanovišti (32 stran).
  • Listy s lístečky ke hře (10 stran).
  • Celkem materiál obsahuje 44 stran.

 

Další produkty od autora Petra Ševčíková (Tygroopice)

558489
Přírodověda
8.
Didaktické hry
Křížovka na aktivní zopakování oběhové soustavy. Lze použít jako hru mimo lavice, která žákům zabere cca 30 minut.
35.00 Kč
564461
Přírodověda
6.
Didaktické hry
Vytáhněte žáky z lavic! Při této aktivitě žáci chodí po třídě nebo po chodbě a hledají informace o hmyzu s proměnou nedokonalou. Ty si doplňují do neúplného zápisu na toto téma. Aktivita na 1 - 2 vyučovací hodiny.
35.00 Kč
561321
Přírodověda
7.
Didaktické hry
Vytáhněte žáky z lavic! Při této aktivitě žáci chodí po třídě nebo po chodbě (nebo venku?) a hledají informace o listu na informačních kartičkách. Ty si doplňují do neúplného zápisu na toto téma. Aktivita na cca 25 minut.
30.00 Kč
554997
Přírodověda
6.
Didaktické hry
Křížovka na aktivní zopakování pavoukovců. Vyluštěte křížovku a vyberte, který ze zástupců je v tajence. Lze použít jako hru mimo lavice, která zabere zhruba 15 minut.
35.00 Kč
Stezka rozhodnutí: Sherlock Holmes Stezka rozhodnutí: Sherlock Holmes
Stezka rozhodnutí je hra, ve které děti mají zadaný nějaký úkol. Navštěvují stanoviště, na kterých mají zpravidla 3-4 možnosti, ze kterých vybírají jednu možnost a ta je pošle ve hře dál. Postupně se tak dostanou až k cíli.
UUCZ-558491
Nezařazené k předmětu>Venkovní hry - bojovka - bez vzdělávání>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ
120.00