Stezka se sv. Martinem

Počet stran:
15
Velikost: 3.07 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
21. 10. 2024
Sdílet:

S touto stezkou si děti mohou také vyzkoušet, zdolat cestu kterou zažil sv. Martin. Děti se díky stezce seznámí s příběhem o sv. Martinovi, ujasní si podstatné informace o tomto příběhu, procvičí si různé oblasti vzdělávání a zažijí zábavu. 

Nejdříve si všechny listy vytiskněte a zalaminujte. Poté už stačí jednotlivé úkoly připevnit na plot nebo rozmístit po třídě či škole. 

Soubor je připraven k okamžitému tisku a laminaci.
 

Cíle a výstupy materiálu

  • Dítě a jeho tělo - děti procvičují zrakové vnímání
  • Dítě a jeho psychika - děti si rozšiřují slovní zásobu, rozvíjí jazykové receptivní dovednosti, rozvíjí logické myšlení
  • Dítě a ten druhý - děti se učí vzájemné spolupráce, naslouchat a respektovat druhé, rozvíjí verbální i neverbální komunikační schopnosti
  • Dítě a svět - pracují s obrazovým materiálem

 

Lze vytisknout jako brožuru.

Další produkty od autora Tvořivá úča - Michala Mezírková

560242
Přírodověda
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Domino
Jaro je tu a sním i krásný hmyz jménem VČELY, které jsou důležité pro přírodu i lidi. Tento soubor Vám napomůže dětem
60.00 Kč
605755
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Blíží se nám začátek nového školního roku a jak děti ve školce nejlépe přivítat než právě krásnou a veselou výzdobou
65.00 Kč
444339
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka
Tři králové putovali dalekou cestu do Betléma, aby se mohli poklonit nově narozenému králi. S touto stezkou si děti
35.00 Kč
729040
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Omalovánky
Již nastal jejich čas a přijdou nás navštívit. Ano, je to MIKULÁŠ, ANDĚL a ČERT. V tomto materiále najdete autorské
35.00 Kč
Stezka se sv. Martinem Stezka se sv. Martinem
S touto stezkou si děti mohou také vyzkoušet, zdolat cestu kterou zažil sv. Martin. Děti se díky stezce seznámí s příběhem o sv. Martinovi, ujasní si podstatné informace o tomto příběhu, procvičí si různé oblasti vzdělávání a zažijí zábavu. Nejdříve si všechny listy vytiskněte a zalaminujte. Poté už stačí jednotlivé úkoly připevnit na plot nebo rozmístit po třídě či škole. Soubor je připraven k okamžitému tisku a laminaci. Cíle a výstupy materiáluDítě a jeho tělo - děti procvičují zrakové vnímáníDítě a jeho psychika - děti si rozšiřují slovní zásobu, rozvíjí jazykové receptivní dovednosti, rozvíjí logické myšleníDítě a ten druhý - děti se učí vzájemné spolupráce, naslouchat a respektovat druhé, rozvíjí verbální i neverbální komunikační schopnostiDítě a svět - pracují s obrazovým materiálem Lze vytisknout jako brožuru.
UUCZ-683084
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>ZŠ – 1. STUPEŇ>🎠 Svatý Martin
39.00