Stopovaná/Stanoviště na akci s rodiči Kouzelná cesta

Ročník:
Počet stran:
30
Velikost: 8.84 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající Jana Junková
Nahráno:
Naposledy upraveno:
15. 4. 2024
Sdílet:

Hru lze hrát s dětmi při vycházce jako stopovanou, nebo uspořádejte akci s rodiči a stanoviště rozmístěte po zahradě školky.

Cíl hry přizpůsobte akci, pro kterou hru připravujete. Děti mohou na konci hledat čarodějnici, kterou společně v rámci tradice upálíte na ohni, nebo mohou na konci najít věci potřebné pro výrobu čarodějnice, kterou pak společně vyrobíte, případně mohou za splnění stanoviště získávat ingredience na přípravu lektvarů, ze kterých na konci umíchají lektvar.

Soubor obsahuje:

  • Titulní strana
  • Návod, jak se souborem pracovat
  • 11 karet -1 úvodní a 10 karet s úkoly, karty s názvem Pavučina a Čarodějnice mají 2 varianty
  • Přílohy k úkolům (karty, kolíčkování, omalovánky)
  • Diplom

 

 

Další produkty od autora Jana Junková

670265
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ
Bingo
Soubor obsahuje: Titulní strana Návod, jak se souborem pracovat 20 herních karet se zvířaty kartičky s 20 obrázky a
25.00 Kč
341554
Fyzika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
PDF soubor s pěti pokusy a pracovními listy. Pokusy: Šifrovaný vzkaz Sopka z modelíny Duha ve skleničkách Plavající
65.00 Kč
341566
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Pravidla třídy
Kartičky s 8 pravidly vhodné do třídy MŠ (bezpečnost, soužití s dětmi ve třídě apod.). Soubor obsahuje náměty, jak s
40.00 Kč
341579
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Ostatní
Portfolio pro děti předškolního věku. Obsahuje oddělovníky s nadpisy, které udělají portfolio přehlednější, dotazníky
140.00 Kč
Stopovaná/Stanoviště na akci s rodiči Kouzelná cesta Stopovaná/Stanoviště na akci s rodiči Kouzelná cesta
Hru lze hrát s dětmi při vycházce jako stopovanou, nebo uspořádejte akci s rodiči a stanoviště rozmístěte po zahradě školky. Cíl hry přizpůsobte akci, pro kterou hru připravujete. Děti mohou na konci hledat čarodějnici, kterou společně v rámci tradice upálíte na ohni, nebo mohou na konci najít věci potřebné pro výrobu čarodějnice, kterou pak společně vyrobíte, případně mohou za splnění stanoviště získávat ingredience na přípravu lektvarů, ze kterých na konci umíchají lektvar. Soubor obsahuje: Titulní strana Návod, jak se souborem pracovat 11 karet -1 úvodní a 10 karet s úkoly, karty s názvem Pavučina a Čarodějnice mají 2 varianty Přílohy k úkolům (karty, kolíčkování, omalovánky) Diplom    
UUCZ-548055
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>MŠ>🧙 Čarodějnice
50.00