Svatomartinská bojovka + bonus smatomartinské omalovánky

Ročník:
2., 3., 4.
Počet stran:
20
Velikost: 9.09 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 11. 2023
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Materiál má za úkol žáky seznámit se některými dalšími údaji o životě svatého Martina.

Žáci budou potřebovat list na odpovědi a pero. Později lepidlo a čistý papír. Žáci mohou pracovat samostatně či ve skupině.

Vyučující po třídě, po škole či po zahradě rozvěsí papíry s úkoly. Dále si připraví dílky obrázku. Doporučuji si udělat očíslované hromádky. Lze také dát žákům dílky až po splnění všech úkolů.

Bojová hra se skládá z deseti různých úkolů. Úkoly nejsou vázány na učivo, ale v úkolech si žáci vyzkouší logické uvažování, řešení kódovaných zpráv, hledání rozdílů, řešení jednoduché šifry, vyluští křížovku.

Za každý správně vyřešený úkol, žák získá kousek do skládačky. Po splnění všech úkolů si žáci obrázek složí a mohou si ho vybarvit.

Jako bonus jsou přidány čtyři verze omalovánek svatého Martina.

Další produkty od autora Magdalena Weinerová

369955
Anglický jazyk
ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Karty na procvičování čísel a barev v anglickém jazyce. Jedná se o barvy: zelená, modrá, červená a žlutá a čísla od 1 do
35.00 Kč
371612
Dějepis
5., 7., 8., ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Pracovní list s vynechanými informaci tématu Kultura v druhé polovině 19. století (Božena, Němcová, Národní divadlo,...)
0.00 Kč
255791
Anglický jazyk
4., ZŠ – 1. STUPEŇ
Pracovní listy
Doplňkový materiál pro konverzační aktivitu k učebnici Chit Chat 2 - lekce 8 - What’s on TV? Žáci pracují ve dvojici a
25.00 Kč
74310
Anglický jazyk
4.
Pexeso
Kartičky na pexeso - trixeso, lze použít na procvičování slovní zásoby sporty. Vytvořeno podle učebnice Chit Chat 2. V
28.00 Kč
Svatomartinská bojovka + bonus smatomartinské omalovánky Svatomartinská bojovka + bonus smatomartinské omalovánky
Materiál má za úkol žáky seznámit se některými dalšími údaji o životě svatého Martina. Žáci budou potřebovat list na odpovědi a pero. Později lepidlo a čistý papír. Žáci mohou pracovat samostatně či ve skupině. Vyučující po třídě, po škole či po zahradě rozvěsí papíry s úkoly. Dále si připraví dílky obrázku. Doporučuji si udělat očíslované hromádky. Lze také dát žákům dílky až po splnění všech úkolů. Bojová hra se skládá z deseti různých úkolů. Úkoly nejsou vázány na učivo, ale v úkolech si žáci vyzkouší logické uvažování, řešení kódovaných zpráv, hledání rozdílů, řešení jednoduché šifry, vyluští křížovku. Za každý správně vyřešený úkol, žák získá kousek do skládačky. Po splnění všech úkolů si žáci obrázek složí a mohou si ho vybarvit. Jako bonus jsou přidány čtyři verze omalovánek svatého Martina.
UUCZ-415935
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Omalovánky>Venkovní stezky, aktivity>2.>3.>4.>Svatý Martin
35.00