SVATÝ MARTIN - soubor aktivit

Kategorie:
Počet stran:
27
Velikost: 26.84 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
3. 11. 2023
Cena:
59 Kč vč. DPH
Sdílet:

Soubor "SVATÝ MARTIN - soubor aktivit" obsahuje několik různých činností rozvíjejících vícero dovedností.

  • Aktivita “TŘÍDĚNÍ PODLE BAREV + ŘAZENÍ DLE VELIKOSTI” (str. 2-11): Vystřihněte a zalaminujte 10 velkých kruhů s obrázky barevných podkov (str. 2-6) a 40 kruhů s obrázky barevných podkov různých velikostí. Děti třídí kruhové kartičky s obrázky podkov podle barvy - přiřazují k velkým kruhům (str. 2-6) menší kruhy (str. 7-11). Dále mohou kartičky využít k řazení dle velikosti - od největší k nejmenšímu a od nejmenšího k největšímu.
  • Aktivita “POČÍTÁNÍ PODKOV”: Vystřihněte a zalaminujte 10 kruhových kartiček s čísly (str. 12-13). K těmto kruhovým kartičkám děti přiřazují správný počet různě barevných podkov (str. 2-11) - lze zadávat různá kritéria (např. ke kruhové kartičce s číslem 8 - 2 žluté podkovy, 4 modré podkovy a 2 zelené podkovy).
  • DEMONSTRAČNÍ KARTIČKY s obrázky a popisky (str. 14-16) - 6 kartiček - lze využít jako demonstrační obrázky. Každá kartička má popisek - rozvoj čtěnářské pregramotnosti. Vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte.
  • DEMONSTRAČNÍ KARTIČKY bez popisku (str. 17-20) - 8 kartiček - lze využít také jako demonstrační obrázky, kromě toho i jako pexeso (vytiskněte 2x), obrázky pro Kimovu hru, do různých pohybových her apod. Vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte.
  • SKLÁDAČKY S ČÍSLY (str. 21-24) - Vystřihněte a zalaminujte 8 skládaček. Tyto skládačky poté rozstříhejte na jednotlivé dílky podle přerušované čáry. Děti skládají jednotlivé obrázky.
  • Aktivita “SKLÁDÁNÍ SLOV” (str. 25-27) - Vystřihněte a zalaminujte 6 kartiček se slovy. Každou kartičku poté rozstříhejte podle přerušované čáry - získáte horní polovinu kartičky (slovo a obrázek) a spodní část (malé kartičky s písmeny). Děti skládají jednotlivá písmena tak, aby složené slovo bylo stejné jako na kartičce s obrázkem.

Soubor je určen pro využití v .

Další produkty od autora Mgr. Barbora Růžičková

358764
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Soubor obsahuje 24 kartiček určených ke hře " Já mám, kdo má" na téma OVOCE a ZELENINA a seznam jednotlivých obrázků s
33.00 Kč
421147
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
Tento tematicky zaměřený soubor "LIDSKÉ TĚLO - demonstrační obrázky" obsahuje celkem 43 karet ve formátu A4. Všechny
55.00 Kč
377191
Český jazyk - čtení
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
ematicky zaměřený soubor "PODZIM - hledání písmenek" obsahuje celkem 34 kartiček. Na každé kartičce je v horní části
55.00 Kč
358747
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Narozeninovník
Soubor obsahuje 12 karet ve formátu A4 (měsíce), 45 obrázků balonků různých barev a NAVÍC 2 narozeninové pamětní listy
37.00 Kč
SVATÝ MARTIN - soubor aktivit SVATÝ MARTIN - soubor aktivit
Soubor "SVATÝ MARTIN - soubor aktivit" obsahuje několik různých činností rozvíjejících vícero dovedností. Aktivita “TŘÍDĚNÍ PODLE BAREV + ŘAZENÍ DLE VELIKOSTI” (str. 2-11): Vystřihněte a zalaminujte 10 velkých kruhů s obrázky barevných podkov (str. 2-6) a 40 kruhů s obrázky barevných podkov různých velikostí. Děti třídí kruhové kartičky s obrázky podkov podle barvy - přiřazují k velkým kruhům (str. 2-6) menší kruhy (str. 7-11). Dále mohou kartičky využít k řazení dle velikosti - od největší k nejmenšímu a od nejmenšího k největšímu. Aktivita “POČÍTÁNÍ PODKOV”: Vystřihněte a zalaminujte 10 kruhových kartiček s čísly (str. 12-13). K těmto kruhovým kartičkám děti přiřazují správný počet různě barevných podkov (str. 2-11) - lze zadávat různá kritéria (např. ke kruhové kartičce s číslem 8 - 2 žluté podkovy, 4 modré podkovy a 2 zelené podkovy). DEMONSTRAČNÍ KARTIČKY s obrázky a popisky (str. 14-16) - 6 kartiček - lze využít jako demonstrační obrázky. Každá kartička má popisek - rozvoj čtěnářské pregramotnosti. Vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte. DEMONSTRAČNÍ KARTIČKY bez popisku (str. 17-20) - 8 kartiček - lze využít také jako demonstrační obrázky, kromě toho i jako pexeso (vytiskněte 2x), obrázky pro Kimovu hru, do různých pohybových her apod. Vystřihněte a pro delší výdrž zalaminujte. SKLÁDAČKY S ČÍSLY (str. 21-24) - Vystřihněte a zalaminujte 8 skládaček. Tyto skládačky poté rozstříhejte na jednotlivé dílky podle přerušované čáry. Děti skládají jednotlivé obrázky. Aktivita “SKLÁDÁNÍ SLOV” (str. 25-27) - Vystřihněte a zalaminujte 6 kartiček se slovy. Každou kartičku poté rozstříhejte podle přerušované čáry - získáte horní polovinu kartičky (slovo a obrázek) a spodní část (malé kartičky s písmeny). Děti skládají jednotlivá písmena tak, aby složené slovo bylo stejné jako na kartičce s obrázkem. Soubor je určen pro využití v MŠ.
UUCZ-411564
Nezařazené k předmětu>Ostatní>Batole (1 - 3 roky)>MŠ>MŠ - předškoláci>Svatý Martin
59.00