Tři králové, plotovka

Počet stran:
12
Velikost: 75.71 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje 10 karet se zábavnými úkoly na téma Tři králové. Součástí souboru je i diplom za splnění všech úkolů. Úkoly jsou zaměřené na zrakové vnímání, sluchové vnímání, předmatematickou gramotnost, prostorovou orientaci a logické myšlení.

Doporučení pro tisk

Karty je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost.

Využití

Materiál můžete využít venku (například na plotě MŠ), ale také můžete karty rozmístit uvnitř (ve třídě, v budově MŠ, doma).

Lze využít i jako samostatné pracovní listy, pracovní sešit.

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

825732
Prvouka
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., Speciální pedagogika
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 24 hracích karet na téma Voda. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí)
44.00 Kč
510764
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Soubor obsahuje 30 kartiček, na kterých se nachází barevné obrázky a jejich stíny. Aktivita je vhodná na podporu
44.00 Kč
603566
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Soubor obsahuje 30 kartiček, na kterých se nachází barevné obrázky a jejich stíny. Aktivita je vhodná na podporu
44.00 Kč
803159
Logopedie
MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Soubor obsahuje 27 kartiček. Každá kartička obsahuje dvojici obrázků, které začínají na stejnou hlásku ( A, B, C, Č, D
50.00 Kč
Tři králové, plotovka Tři králové, plotovka
Soubor obsahuje 10 karet se zábavnými úkoly na téma Tři králové. Součástí souboru je i diplom za splnění všech úkolů. Úkoly jsou zaměřené na zrakové vnímání, sluchové vnímání, předmatematickou gramotnost, prostorovou orientaci a logické myšlení. Doporučení pro tisk Karty je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Využití Materiál můžete využít venku (například na plotě MŠ), ale také můžete karty rozmístit uvnitř (ve třídě, v budově MŠ, doma). Lze využít i jako samostatné pracovní listy, pracovní sešit.
UUCZ-450594
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>👑 Tři králové
50.00