Třídní hra - dinosauři

Počet stran:
10
Velikost: 1.79 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 8. 2022
Sdílet:

Žáci mají po celý rok možnost sbírat kartičky s obrázky stop a vajíček, které vyměňují za dinosaury podle ceníku (můžete použít můj nebo si vytvořit vlastní). Stopy je možné získat za dobrovolné úkoly, nezapomenutí úkolu a pomůcek v daný den, pomoc spolužákovi v nouzi a podobně (určí si učitel). Doporučuji každému žákovi pořídit desky na dinosaury (košilka na vizitky s 10 políčky – koupíte v papírnictví).

Hra obsahuje barevnou a černobílou variantu kartiček. Černobílou si děti mohou vybarvit podle sebe a rozvíjí tak fantazii, obě varianty můžete dle potřeby kombinovat.

Další produkty od autora Lucie Novotná

2970
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Celoroční třídní hra a výzdoba třídy
160.00 Kč
503
Český jazyk
2.
Přípravy hodiny/lekce
Procvičování pro 2. ročník Žáci mohou pracovat samostatně nebo ve skupinách a střídat se v úkolech. Můžete využít i jako
40.00 Kč
951
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Lze využít jako pexeso na koberec nebo do lavice. Vhodné pro volné chvilky, procvičování paměti, slovní zásoby, řádku a
25.00 Kč
4303
Matematika
MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Přehledové karty pro 1. ročník.
25.00 Kč
Třídní hra - dinosauři Třídní hra - dinosauři
Žáci mají po celý rok možnost sbírat kartičky s obrázky stop a vajíček, které vyměňují za dinosaury podle ceníku (můžete použít můj nebo si vytvořit vlastní). Stopy je možné získat za dobrovolné úkoly, nezapomenutí úkolu a pomůcek v daný den, pomoc spolužákovi v nouzi a podobně (určí si učitel). Doporučuji každému žákovi pořídit desky na dinosaury (košilka na vizitky s 10 políčky – koupíte v papírnictví). Hra obsahuje barevnou a černobílou variantu kartiček. Černobílou si děti mohou vybarvit podle sebe a rozvíjí tak fantazii, obě varianty můžete dle potřeby kombinovat.
UUCZ-157065
Nezařazené k předmětu>Celoroční tematická hra>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>Dinosauři, Pravěk
60.00