TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA - stezka pro děti se šiframi

Počet stran:
29
Velikost: 37.03 MB
Typ souboru: PDF
Nahráno:
Naposledy upraveno:
5. 1. 2024
Sdílet:

TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA

TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA je zábavně naučná stezka, která má děti hravou formou seznámit s příběhem TŘÍ KRÁLŮ. Každé stanoviště v sobě má ukryté jedno slovo, které mají děti za úkol vyluštit. Obsahuje spíše lehčí šifry a je vhodná pro děti cca od 8 let. 

Správnost svých odpovědí si mohou poté ověřit na prosvětlovacích obrázcích (královských korunách), které jsou (pokud se rozhodnete je použít) součástí všech úkolových stanovišť. Mohou sloužit jako plnění úkolů pro menší děti, kdy je můžete blízko stanoviště schovat, nechat je děti najít, přečíst úkol a v případě, že si děti nebudou jisté jak postupovat, je nechat, aby obrázek prosvítili baterkou a získali nápovědu (i řešení).

Jedná se o zábavnou stezku na ven s lehčími šiframi, kterou můžete použít k vytvoření vlastní stezky nebo jako zajímavý doplněk k výletu do přírody, případně ji hrát doma

Co stezka pro děti nabízí? 

Jednoduchá příprava: Materiály stačí vytisknout a rozmístit (případně ještě přidat královské koruny s nápovědami a řešením). Nemusíte se starat o žádné složité přípravy. Trošku víc přípravy zaberou prosvětlovací koruny, ale ty můžete i vynechat, slouží jako nápověda i zpestření o další prvek nebo jako zábavná pomůcka pro malé děti. Tím, že se dají schovat vnesou do hry i další rozměr. 

9 stanovišť (8 úkolových): Tato stezka obsahuje  9 zastavení (ale jen 8 úkolových stanovišť), které budou děti plnit 

Tajenka : tajenka u této stezky není. Na konci hry si mohou děti na devátém stanovišti ověřit své luštění při čtení informací o Třech králích.

Diplom pro úspěšné luštitele  : Vaše děti budou odměněny diplomem za správné vyřešení úkolů. Diplom může sloužit i jako připomínka na tento zážitek. 

Řešení: Je na prosvětlovacích korunách (případně ho můžete udělat neprosvětlovací a vzít s sebou jen tak. Na konci stezky je celá legenda shrnutá a také na každém stanovišti si díky prosvětlovacím kartičkám mohou děti své odpovědi ověřit. 

Tato stezka je skvělým způsobem, jak trávit kvalitní čas venku s dětmi, přiblížit jim staré tradice a jejich původ, zatímco se učí a baví. Stačí si vytisknout materiály a vydat se na dobrodružně naučnou stezku!

Podrobný obsah:

  • 11 stanovišť (9 úkolových, 1 úvodní a 1 závěrečnou legendu)
  • 3 hrací karty pro zapisování odpovědí (pro 3 děti)
  • 1 diplom (ocenění)
  • 6 medailí
  • 9 prosvětlovacích luceren (2 A4 )
  • návod na výrobu

Další produkty od autora VERDAEL (Veronika Štěrbová)

2839
Český jazyk
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Pexeso procvičující první hlásku ve slově a řazení obrázků do ročních období, pravidla upravená (obohacená) na
30.00 Kč
9539
Logopedie
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Podzimní multipostřehovka je hra založená na principu cvičení rychlého postřehu. Hra má 2 varianty, buď je možno hrát ve
49.00 Kč
104964
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pexeso
PEXESO s roztomilými myškami pro milou valentýnskou atmosféru, ale i jen tak pro radost. Obsah materiálu (PDF souboru)
39.00 Kč
172623
Český jazyk - čtení
MŠ - předškoláci, 1., 2.
Výzdoba třídy
35 PLAKÁTŮ ABECEDA obsahují 35 plakátů ve velikosti A4 na jednotlivá písmena abecedy včetně písmen s diakritikou a návod
110.00 Kč
TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA - stezka pro děti se šiframi TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA - stezka pro děti se šiframi
TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA TŘÍKRÁLOVÁ ŠIFROVAČKA je zábavně naučná stezka, která má děti hravou formou seznámit s příběhem TŘÍ KRÁLŮ. Každé stanoviště v sobě má ukryté jedno slovo, které mají děti za úkol vyluštit. Obsahuje spíše lehčí šifry a je vhodná pro děti cca od 8 let.  Správnost svých odpovědí si mohou poté ověřit na prosvětlovacích obrázcích (královských korunách), které jsou (pokud se rozhodnete je použít) součástí všech úkolových stanovišť. Mohou sloužit jako plnění úkolů pro menší děti, kdy je můžete blízko stanoviště schovat, nechat je děti najít, přečíst úkol a v případě, že si děti nebudou jisté jak postupovat, je nechat, aby obrázek prosvítili baterkou a získali nápovědu (i řešení). Jedná se o zábavnou stezku na ven s lehčími šiframi, kterou můžete použít k vytvoření vlastní stezky nebo jako zajímavý doplněk k výletu do přírody, případně ji hrát doma Co stezka pro děti nabízí?  Jednoduchá příprava: Materiály stačí vytisknout a rozmístit (případně ještě přidat královské koruny s nápovědami a řešením). Nemusíte se starat o žádné složité přípravy. Trošku víc přípravy zaberou prosvětlovací koruny, ale ty můžete i vynechat, slouží jako nápověda i zpestření o další prvek nebo jako zábavná pomůcka pro malé děti. Tím, že se dají schovat vnesou do hry i další rozměr.  9 stanovišť (8 úkolových): Tato stezka obsahuje  9 zastavení (ale jen 8 úkolových stanovišť), které budou děti plnit  Tajenka : tajenka u této stezky není. Na konci hry si mohou děti na devátém stanovišti ověřit své luštění při čtení informací o Třech králích. Diplom pro úspěšné luštitele  : Vaše děti budou odměněny diplomem za správné vyřešení úkolů. Diplom může sloužit i jako připomínka na tento zážitek.  Řešení: Je na prosvětlovacích korunách (případně ho můžete udělat neprosvětlovací a vzít s sebou jen tak. Na konci stezky je celá legenda shrnutá a také na každém stanovišti si díky prosvětlovacím kartičkám mohou děti své odpovědi ověřit.  Tato stezka je skvělým způsobem, jak trávit kvalitní čas venku s dětmi, přiblížit jim staré tradice a jejich původ, zatímco se učí a baví. Stačí si vytisknout materiály a vydat se na dobrodružně naučnou stezku! Podrobný obsah: 11 stanovišť (9 úkolových, 1 úvodní a 1 závěrečnou legendu) 3 hrací karty pro zapisování odpovědí (pro 3 děti) 1 diplom (ocenění) 6 medailí 9 prosvětlovacích luceren (2 A4 ) návod na výrobu
UUCZ-455946
Nezařazené k předmětu>Venkovní učení - stezky, badatelská výuka, terénní výuka>ZŠ – 1. STUPEŇ>ZŠ – 2. STUPEŇ>👑 Tři králové
85.00