Týdenní metodická příprava - Včelka zkoumá sad

Počet stran:
8
Velikost: 809.42 KB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
1. 10. 2022
Cena:
80 Kč vč. DPH
Sdílet:

Týdenní metodická příprava pro 4leté děti k TVP „Včelka poznává s dětmi svět“ (motivace hlavní postavou lze podle potřeby změnit)

Záměrem tématu jsou nejen adaptační aktivity a vytváření si společných pravidel soužití, komunikace a chování, kterými se budeme řídit v každodenním vzájemném styku v mateřské škole. Zjišťujeme znalost základních barev a poznáváme nejznámější podzimní plody vypěstované na zahrádce nebo na poli, děti se učí hmatem, čichem, chutí i zrakem.
Při vycházkách sledujeme přírodu v období babího léta (barvy, plody) a získáváme základní poznatky o přírodě a dění na zahrádkách (ovoce), které dále upevňujeme a rozšiřujeme.

Tyto činnosti a aktivity se dají vhodně motivačně změnit, upravit podle náročnosti k věku dětí a zařadit do různých témat probíraných v MŠ v rámci ranních her, pohybových aktivit i řízených činností.

Celkem 8 stran k vytištění

V tématické přípravě najdete náměty na procvičování jednotlivých oblastí v předškolním věku během celého dne:

  • pro RANNÍ HRY, VOLNÉ HRY A ČINNOSTI k tématu
  • pro POHYBOVÉ AKTIVITY a hry  
  • pro náměty K ŘÍZENÝM ČINNOSTEM
  • pro POBYT VENKU

S tématem lze pracovat nejen 1 týden, ale lze ho doplnit a využít i jako delší ucelený blok. Naše práce je kreativní a variabilní a JEDEN NÁMĚT může ZRODIT JINÝ ;-)

Další moje produkty najdete zde

Další produkty od autora Zuzana Šafrová

231220
Tělesná výchova
MŠ, MŠ - předškoláci
Přípravy hodiny/lekce
Motivovaná rozcvička "KAMARÁDSKÁ rozcvička" (cvičení ve dvojicích) OBSAH 1 TÉMA - motivace k tématu, motivace a
59.00 Kč
207066
Výtvarná výchova
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Kreslení a malování má vliv na jemnou motoriku ruky. Děti se touto formou učí poznávat nejen barvy , ale v případě
35.00 Kč
261268
Grafomotorika
Batole (1 - 3 roky), MŠ, Speciální pedagogika
Didaktické hry
24 pracovních listů/omalovánek k nácviku grafomororických dovedností, zrakového vnímání, poznávání barev a čísel. Témata
35.00 Kč
203309
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
19 šablon modelovaček s VÁNOČNÍ a ZIMNÍ TÉMATIKOU k individuální práci s dětmi i k práci ve skupině. Práce s modelovací
45.00 Kč
Týdenní metodická příprava - Včelka zkoumá sad Týdenní metodická příprava - Včelka zkoumá sad
Týdenní metodická příprava pro 4leté děti k TVP „Včelka poznává s dětmi svět“ (motivace hlavní postavou lze podle potřeby změnit) Záměrem tématu jsou nejen adaptační aktivity a vytváření si společných pravidel soužití, komunikace a chování, kterými se budeme řídit v každodenním vzájemném styku v mateřské škole. Zjišťujeme znalost základních barev a poznáváme nejznámější podzimní plody vypěstované na zahrádce nebo na poli, děti se učí hmatem, čichem, chutí i zrakem. Při vycházkách sledujeme přírodu v období babího léta (barvy, plody) a získáváme základní poznatky o přírodě a dění na zahrádkách (ovoce), které dále upevňujeme a rozšiřujeme. Tyto činnosti a aktivity se dají vhodně motivačně změnit, upravit podle náročnosti k věku dětí a zařadit do různých témat probíraných v MŠ v rámci ranních her, pohybových aktivit i řízených činností. Celkem 8 stran k vytištění V tématické přípravě najdete náměty na procvičování jednotlivých oblastí v předškolním věku během celého dne: pro RANNÍ HRY, VOLNÉ HRY A ČINNOSTI k tématu pro POHYBOVÉ AKTIVITY a hry   pro náměty K ŘÍZENÝM ČINNOSTEM pro POBYT VENKU S tématem lze pracovat nejen 1 týden, ale lze ho doplnit a využít i jako delší ucelený blok. Naše práce je kreativní a variabilní a JEDEN NÁMĚT může ZRODIT JINÝ ;-) Další moje produkty najdete zde
UUCZ-188599
Nezařazené k předmětu>Přípravy hodiny/lekce>Projekty>MŠ>MŠ - předškoláci>Podzim>Ovoce-zelenina
80.00