Umísti berušku

Kategorie:
Počet stran:
12
Velikost: 478.2 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Berušky mají rádi všichni. S aktivitou Umísti berušku bude trénink prostorové orientace pro vaše děti zábavným učením. Děti se mohou těšit na berušky ve 4 barvách a procvičování hned ve 2 obtížnostech, kdy s aktivitou zvládnou pracovat jak předškoláci mladší, tak starší.

Úkolem dětí je správně umístit berušky do tabulky podle předlohy. Tím děti mimo prostorového vnímání procvičují i vnímání zrakové, neboť musí na správné místo umístit berušku v barvě, která odpovídá vyobrazenému puntíku. Při práci s drobnými beruškami děti rozvíjí i jemnou motoriku.

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 12 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 2 podkladové karty na přikládání (lehčí úroveň 3x3 pole, těžší úroveň 4x4 pole),
  • 8 berušek ve 4 různých barvách k přikládání,
  • 24 předlohových karet (lehčí úroveň 12 ks, těžší úroveň 6 ks s mřížkou + 6 ks bez mřížky).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

332519
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Narozeninovník
Hledáte dekoraci, se kterou byste si vyzdobili třídu? Trefte dvě mouchy jednou ranou! S PDF souborem Narozeninovník -
61.00 Kč
469658
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Užijte si s dětmi zimní radovánky se sněhuláky a robotem Bee-bot/Blue-bot. V připraveném PDF pro děti Postav sněhuláka s
61.00 Kč
10493
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Didaktické hry
Barvy a tvary jsou všude kolem nás. Soubor Barva, tvar – rychle hraj! je PDF soubor aktivit pro děti předškolního věku
47.00 Kč
153580
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Před nástupem do základní školy by měl každý předškolák bezpečně poznat základní geometrické tvary, kterými jsou kruh
31.00 Kč
Umísti berušku Umísti berušku
Berušky mají rádi všichni. S aktivitou Umísti berušku bude trénink prostorové orientace pro vaše děti zábavným učením. Děti se mohou těšit na berušky ve 4 barvách a procvičování hned ve 2 obtížnostech, kdy s aktivitou zvládnou pracovat jak předškoláci mladší, tak starší. Úkolem dětí je správně umístit berušky do tabulky podle předlohy. Tím děti mimo prostorového vnímání procvičují i vnímání zrakové, neboť musí na správné místo umístit berušku v barvě, která odpovídá vyobrazenému puntíku. Při práci s drobnými beruškami děti rozvíjí i jemnou motoriku. Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 12 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 2 podkladové karty na přikládání (lehčí úroveň 3x3 pole, těžší úroveň 4x4 pole), 8 berušek ve 4 různých barvách k přikládání, 24 předlohových karet (lehčí úroveň 12 ks, těžší úroveň 6 ks s mřížkou + 6 ks bez mřížky).
UUCZ-8890
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>MŠ>MŠ - předškoláci>1.>Jaro>Léto>Živočichové>Bezobratlí (hmyz, pavoukovci, plži ...)
45.00