Vánoční dárek (pro děti z mateřinek)

Kategorie:
Téma:
Počet stran:
16
Velikost: 47.06 MB
Nahráno:
Naposledy upraveno:
23. 11. 2022
Cena:
45 Kč vč. DPH
Sdílet:

Tento pracovní sešit pro děti z mateřinek (resp. děti do cca 6 let) je ideálním dárečkem pod školkový stromeček. Sešit stačí vytisknout, připsat na titulní stranu osobní věnování (nebo se jen podepsat), zabalit a děti si mohou z vánoční besídky nebo posledního školkového dne před Vánoci odnést 15 prima úkolů, které jim určitě udělají kupu radosti.

Také můžete pro děti připravit velkou vánoční hledačku po školce, úkoly jim schovat na různá místa a nechat je dárečky hledat. Každé dítě si tak může odnést třeba i jen jeden úkol. Fantazii se meze nekladou :-)

Pro starší nebo nadanější děti doporučujeme sešit Vánoční dárek pro děti ze ZŠ. Je vytvořen na stejném principu, pouze jsou úkoly složitější.

Další produkty od autora KOOL8 (Marcela Střelcová)

267922
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Kolíčkování
KOOL je e-časopis pro všechny zvídavé děti. Březnové číslo časopisu jsme věnovali mláďátkům, kytičkám, přicházejícímu
50.00 Kč
282750
Nezařazené k předmětu
MŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Postřehovky
30 velikonočních kartiček, které vám objasní různé velikonoční tradice a zvyky, a navíc pořádně prověří vaši šikovnost a
56.00 Kč
244466
Nezařazené k předmětu
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Co všechno nás čekají v měsíci únoru? Ucelený pracovní sešit na celý únor vám v tom udělá jasno. V tomto pracovním
69.00 Kč
248826
Přírodověda
ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Pracovní listy
Les - úžasný ekosystém, plíce naší planety, místo, které léčí, místo, které musíme opatrovat jako oko v hlavě. Proč jsou
50.00 Kč
Vánoční dárek (pro děti z mateřinek) Vánoční dárek (pro děti z mateřinek)
Tento pracovní sešit pro děti z mateřinek (resp. děti do cca 6 let) je ideálním dárečkem pod školkový stromeček. Sešit stačí vytisknout, připsat na titulní stranu osobní věnování (nebo se jen podepsat), zabalit a děti si mohou z vánoční besídky nebo posledního školkového dne před Vánoci odnést 15 prima úkolů, které jim určitě udělají kupu radosti. Také můžete pro děti připravit velkou vánoční hledačku po školce, úkoly jim schovat na různá místa a nechat je dárečky hledat. Každé dítě si tak může odnést třeba i jen jeden úkol. Fantazii se meze nekladou :-) Pro starší nebo nadanější děti doporučujeme sešit Vánoční dárek pro děti ze ZŠ. Je vytvořen na stejném principu, pouze jsou úkoly složitější.
UUCZ-219568
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>MŠ>MŠ - předškoláci>Zima>Vánoce
45.00