Vánoční prostorovka

Téma:
Počet stran:
15
Velikost: 594.72 KB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 12. 2023
Sdílet:

Prostorová orientace je oblastí, která dětem v předškolním věku činí nemalé obtíže. Proto jsem vytvořila PDF soubor s názvem Vánoční prostorovka. S aktivitou si děti formou hry potrénují nejen prostorové vnímání, ale také vnímání zrakové

Lehčí varianta obsahuje podkladovou kartu o velikosti 3x3 pole a těžší kartu ve velikosti 4x4 pole. K podkladovým kartám v souboru najdete 60 předlohových karet, které jsou dále podle náročnosti odstupňované na jednoduché – složitější – těžké. Díky tomu je PDF soubor velice variabilní a využít ho můžete s předškoláky jakéhokoliv věku

Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 15 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • 2 podkladové karty na přikládání (lehčí úroveň 3x3 pole, těžší úroveň 4x4 pole),
  • obrázky k přikládání (k lehčí variantě 4 prvky po 4 ks; k těžší variantě 5 prvků po 4 ks),
  • 60 předlohových karet (lehčí úroveň 30 ks – dále jsou odstupňované ve 3 úrovních, ke každé 10 ks; těžší úroveň 30 ks – opět odstupňované ve 3 úrovních, ke každé 10 ks).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

319222
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Didaktické hry
Barvy jsou všude kolem nás. Každé dítě by je mělo dokázat před nástupem do základní školy rozlišit a pojmenovat. Do
45.00 Kč
46438
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, 1.
Skládačky
Rodiče i učitelé chtějí děti při vzdělávání seznámit s co největším okruhem podnětů, které je obklopují. Díky tomuto
106.00 Kč
49468
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
> 9 grafomotorických pracovních listů ve vzhledu sluníček POPIS: Sluníčkohrátky jsou pracovní listy zaměřené na rozvoj
0.00 Kč
223058
Nezařazené k předmětu
Batole (1 - 3 roky), MŠ, MŠ - předškoláci, Speciální pedagogika
Skládačky
Protože zrakové vnímání patří s mnoha dalšími vzdělávacími oblastmi mezi důležité dovednosti, které je potřeba s dětmi
63.00 Kč
Vánoční prostorovka Vánoční prostorovka
Prostorová orientace je oblastí, která dětem v předškolním věku činí nemalé obtíže. Proto jsem vytvořila PDF soubor s názvem Vánoční prostorovka. S aktivitou si děti formou hry potrénují nejen prostorové vnímání, ale také vnímání zrakové.  Lehčí varianta obsahuje podkladovou kartu o velikosti 3x3 pole a těžší kartu ve velikosti 4x4 pole. K podkladovým kartám v souboru najdete 60 předlohových karet, které jsou dále podle náročnosti odstupňované na jednoduché – složitější – těžké. Díky tomu je PDF soubor velice variabilní a využít ho můžete s předškoláky jakéhokoliv věku.  Aktivita je určena k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 15 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, 2 podkladové karty na přikládání (lehčí úroveň 3x3 pole, těžší úroveň 4x4 pole), obrázky k přikládání (k lehčí variantě 4 prvky po 4 ks; k těžší variantě 5 prvků po 4 ks), 60 předlohových karet (lehčí úroveň 30 ks – dále jsou odstupňované ve 3 úrovních, ke každé 10 ks; těžší úroveň 30 ks – opět odstupňované ve 3 úrovních, ke každé 10 ks).
UUCZ-13498
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>Vánoce
45.00