Vánoční zrakovka

Téma:
Počet stran:
34
Velikost: 5 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
17. 4. 2024
Sdílet:

Abyste si s dětmi mohli užít pohodový adventní čas, připravila jsem pro vás PDF soubor s názvem Vánoční zrakovka. Jak už název napovídá, tentokrát si děti procvičí především zrakové vnímání. Těšit se můžete na 7 různých PDF aktivit, se kterými bude o zábavné učení pro děti postaráno.

Děti budou pracovat se skládačkami, puzzle, vkládačkami, ale také budou přiřazovat obrázky ke stínům. Díky jednoduchému principu práce se tyto aktivity hodí i pro mladší děti. Abyste mohli PDF soubor využít na maximum, najdete v něm i aktivity pro předškoláky. Mozkové závity si potrápí při práci se sudokuProstorové vnímání spolu se zrakem a matematickými představami si děti potrénují u velikostního řazení obrázků. Na závěr jsem pro děti připravila 31 kruhových karet ke hře Bystré oko, která se hraje na způsob postřehové hry Dobble. 

Aktivity jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti.

PDF soubor obsahuje 34 stran, ve kterých najdete:

  • obsah + návod, jak s materiálem pracovat,
  • velikostní řazení ve formátu A4 + obrázky k přikládání,
  • sudoku ve 3 obtížnostech,
  • 18 skládaček - poloviny (8x8 cm),
  • puzzle (2x4 díly, 2x6 dílů),
  • 12 vkládaček - díly do celku (9x7 cm),
  • 24 kartiček se stíny + obrázky k přikládání,
  • 31 kruhových karet ke hře Bystré oko - hra na způsob Dobble (9x9 cm).

Další produkty od autora Bc. Pavla Pundová (Poznávej s Pavlou)

511556
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Omalovánky
S 2týdenní tematickou přípravou Vesmír můžete malé i velké předškoláky hravou formou seznámit se vším, co do vesmíru
178.00 Kč
152996
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Výzdoba třídy
Začátek každého nového školního roku je vzrušující. Všichni jsme plní energie a těšíme se na nové zážitky. Pojďte své
39.00 Kč
22576
Matematika
MŠ, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Skládačky
Během Velikonoc oslavujeme mimo zmrtvýchvstání Ježíše Krista také příchod jara. K jarnímu období přirozeně patří vajíčka
74.00 Kč
209098
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Předloha ke kreslení
Vánoce se kvapem blíží. Pojďte si školku vyzdobit tematicky laděnými šablonami. V PDF souboru Vánoční šablony se můžete
52.00 Kč
Vánoční zrakovka Vánoční zrakovka
Abyste si s dětmi mohli užít pohodový adventní čas, připravila jsem pro vás PDF soubor s názvem Vánoční zrakovka. Jak už název napovídá, tentokrát si děti procvičí především zrakové vnímání. Těšit se můžete na 7 různých PDF aktivit, se kterými bude o zábavné učení pro děti postaráno. Děti budou pracovat se skládačkami, puzzle, vkládačkami, ale také budou přiřazovat obrázky ke stínům. Díky jednoduchému principu práce se tyto aktivity hodí i pro mladší děti. Abyste mohli PDF soubor využít na maximum, najdete v něm i aktivity pro předškoláky. Mozkové závity si potrápí při práci se sudoku. Prostorové vnímání spolu se zrakem a matematickými představami si děti potrénují u velikostního řazení obrázků. Na závěr jsem pro děti připravila 31 kruhových karet ke hře Bystré oko, která se hraje na způsob postřehové hry Dobble.  Aktivity jsou určeny k laminaci. Jedná se o PDF materiál s výukovým charakterem vytvořený v souladu s RVP PV, s jehož pomocí je v rámci vzdělávání předškolních dětí dosahováno vzdělávacích cílů v konkrétní vzdělávací oblasti. PDF soubor obsahuje 34 stran, ve kterých najdete: obsah + návod, jak s materiálem pracovat, velikostní řazení ve formátu A4 + obrázky k přikládání, sudoku ve 3 obtížnostech, 18 skládaček - poloviny (8x8 cm), puzzle (2x4 díly, 2x6 dílů), 12 vkládaček - díly do celku (9x7 cm), 24 kartiček se stíny + obrázky k přikládání, 31 kruhových karet ke hře Bystré oko - hra na způsob Dobble (9x9 cm).
UUCZ-13941
Nezařazené k předmětu>Didaktické hry>Postřehovky>Skládačky>MŠ>MŠ - předškoláci>Vánoce
78.00