VELIKONOCE - paměťové řady

Kategorie:
Počet stran:
26
Velikost: 13.29 MB
Typ souboru: pdf
Prodávající ucimveskolce
Nahráno:
Naposledy upraveno:
20. 3. 2025
Sdílet:

Soubor obsahuje:

  • 40 dlouhých kartiček s předlohou (velikonoční obrázky)
  • 40 dlouhých kartiček s políčky pro skládání řady obrázků
  • 200 kartiček s velikonočními obrázky.

 

Jak jej můžete využít? Několika způsoby:

  • Pedagog předloží dítěti řadu s obrázky, dítě má za úkol podívat se na obrázky v řadě, pokusit se je zapamatovat a poté zpaměti zkusit poskládat z malých kartiček stejnou řadu.
  • Děti mohou skládat z malých kartiček stejné řady podle předlohy.
  • Pedagog postupně vyjmenuje předměty, které se nachází na kartičce s řadou obrázků a dítě zkusí najít malé kartičky s obrázky daných předmětů a poskládat z nich řadu obrázků.
  • Malé kartičky lze také využít samostatně - děti je mohou třídit, počítat, porovnávat množství atd.

 

Soubor je vhodný k využití v , své místo si jistě najdou i v přípravných a 1. třídách ZŠ.

Soubor pomáhá rozvíjet paměť a zrakové vnímání.

Další produkty od autora ucimveskolce

646946
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor obsahuje 50 listů a je možné jej využít následovně: vcelku jako brožuru / pracovní sešit - děti obtahuji
69.00 Kč
436418
Matematika
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Kolíčkování
Tematický soubor "VÁNOCE - porovnávání" obsahuje celkem 54 kartiček. porovnávání přirozených čísel s využitím zobrazení
49.00 Kč
779262
Český jazyk - čtení
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1.
Ostatní
Tematicky zaměřený soubor "OBLEČENÍ - hledání písmen" obsahuje celkem 46 kartiček. Na každé kartičce je v horní části
59.00 Kč
587305
Informatika
MŠ, MŠ - předškoláci
Ostatní
24 kartiček s letními / prázdninovými obrázky. Aktivity s robotickými hračkami Bee-Bot / Blue-Bot pomáhají rozvíjet
49.00 Kč
VELIKONOCE - paměťové řady VELIKONOCE - paměťové řady
Soubor obsahuje:40 dlouhých kartiček s předlohou (velikonoční obrázky)40 dlouhých kartiček s políčky pro skládání řady obrázků200 kartiček s velikonočními obrázky. Jak jej můžete využít? Několika způsoby:Pedagog předloží dítěti řadu s obrázky, dítě má za úkol podívat se na obrázky v řadě, pokusit se je zapamatovat a poté zpaměti zkusit poskládat z malých kartiček stejnou řadu.Děti mohou skládat z malých kartiček stejné řady podle předlohy.Pedagog postupně vyjmenuje předměty, které se nachází na kartičce s řadou obrázků a dítě zkusí najít malé kartičky s obrázky daných předmětů a poskládat z nich řadu obrázků.Malé kartičky lze také využít samostatně - děti je mohou třídit, počítat, porovnávat množství atd. Soubor je vhodný k využití v MŠ, své místo si jistě najdou i v přípravných a 1. třídách ZŠ.Soubor pomáhá rozvíjet paměť a zrakové vnímání.
UUCZ-829040
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>🐰 Velikonoce
59.00