Velikonoční Já mám, kdo má?

Počet stran:
17
Velikost: 26.53 MB
Typ souboru: pdf
Nahráno:
Naposledy upraveno:
13. 2. 2025
Sdílet:

Aktivita obsahuje 28 hracích karet na téma Velikonoce. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 9 (nebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout. 

Před hrou

Je vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné.

Průběh hry

Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".  V případě, že hru hraje méně než 28 dětí, můžou mít někteří hráči i dvě (či více) karty.

Další produkty od autora Marie Šoustarová (Materiály dětem)

90677
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci
Skládačky
Aktivita obsahuje 32 dvojic na téma Rýmy. Náměty pro děti: Děti hledají dvojice obrázků, které se rýmují. Je dobré si s
44.00 Kč
136857
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Pracovní listy
Soubor Vesmír obsahuje PL se zaměřením na: grafomotoriku zrakové vnímání předmatematickou gramotnost prostorovou
57.00 Kč
195274
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Já mám, kdo má
Aktivita obsahuje 24 hracích kartiček na téma Drakiáda. Děti si mohou rozšířit slovní zásobu hravou formou. Příprava
44.00 Kč
206450
Nezařazené k předmětu
MŠ, MŠ - předškoláci
Skládačky
Soubor Svatý Martin obsahuje kolíčkovací kartičky (20), skládačky a PL se zaměřením na: grafomotoriku jemnou motoriku
57.00 Kč
Velikonoční Já mám, kdo má? Velikonoční Já mám, kdo má?
Aktivita obsahuje 28 hracích karet na téma Velikonoce. V případě zájmu si můžete vytisknout i zadní stranu kartiček (pozadí). Pozadí se nachází na straně 9 (nebo 17). Kartičky je vhodné zalaminovat, případně vytisknout na tvrdý papír, aby se prodloužila jejich životnost. Soubor obsahuje dvě různé varianty (s barevným a bílým pozadím). můžete si vybrat, kterou variantu si chcete vytisknout.  Před hrou Je vhodné si s dětmi předem pojmenovat všechny obrázky a zjistit, zdali jsou dětem jasné. Průběh hry Dětem rozdáme jednotlivé kartičky. Následovně děti říkají: "Já mám.., kdo má...?" a na to navazují další děti. Děti mohou po odehrání jednotlivých kartiček odkládat karty před sebe a skládat je tak do postupného "domina".  V případě, že hru hraje méně než 28 dětí, můžou mít někteří hráči i dvě (či více) karty.
UUCZ-510506
Nezařazené k předmětu>Já mám, kdo má>MŠ>Školní družina>MŠ - předškoláci>1.>Speciální pedagogika>🐰 Velikonoce
44.00