VELIKONOČNÍ PRACOVNÍ SEŠIT ZŠ s příběhem o černobílém vajíčku

Ročník:
Počet stran:
14
Velikost: 1.19 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
27. 3. 2022
Cena:
35 Kč vč. DPH
Sdílet:

Pracovní sešit obsahuje 10 pracovních listů, které na sebe navazují.

Úkoly jsou dělané formou zajímavého příběhu.

Vhodné pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ.

Materiály obsahují mé autorské obrázky.

 

Příběh: Smutné černobílé vajíčko se chystá s kamarády na velikonoční oslavu. Děti dostanou dopis od vajíčka s žádostí o pomoc a vydají se na dobrodružnou cestu. Postupně splní 10 náročných úkolů a pomůžou zvířátkům dostat se spolu s vajíčkem na velikonoční oslavu. Za každý splněný úkol vybarví děti vajíčku jeden pruh. Když se jim podaří vyřešit všechny úkoly, splní vajíčku jeho sen – stane se nejkrásnějším a nejbarevnějším vajíčkem na oslavě.

 

Co materiál obsahuje:

  • příběh o vajíčku
  • omalovánka černobílého vajíčka
  • 10 pracovních listů s bonusovými úkoly
  • odměna: omalovánka velikonoční oslavy

 

K pracovnímu sešitu je možné zakoupit "VELIKONOČNÍ STEZKU s příběhem o černobílém vajíčku", která obsahuje stejný příběh jako sešit, úkoly jsou mírně pozměněné. Není nutné použít stezku a sešit dohromady, ale je možné je kombinovat. Dále je možné zakoupit "Velikonoční omalovánky a obtahovánky", které obsahují obrázky z příběhu. V nabídce je i pracovní sešit pro ZŠ (1., 2. třída).

Další produkty od autora Martina Burešová

62960
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2., 3., ZŠ – 1. STUPEŇ
Ostatní
Pomalu, ale jistě se nám blíží barevný podzim. Vytvořila jsem pro vás soubor výtvarných aktivit, které jsou s dopomocí
35.00 Kč
82779
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Tato aktivita u dětí rozvíjí paměť, pozornost a zrakové vnímání. Děti si také procvičí slovní zásobu, barvy a pravolevou
35.00 Kč
32972
Nezařazené k předmětu
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Umí už vaše dítě skládat základní obrázky a chcete ho ještě dál posunout a naučit ho něco nového? Mám pro vás tuto
25.00 Kč
86517
Pracovní činnosti
MŠ, Školní družina, MŠ - předškoláci, 1., 2.
Ostatní
Pomalu, ale jistě se blíží zimní období, udělejte si ho spolu s dětmi tvořivé. Vytvořila jsem pro vás soubor výtvarných
40.00 Kč
VELIKONOČNÍ PRACOVNÍ SEŠIT ZŠ s příběhem o černobílém vajíčku VELIKONOČNÍ PRACOVNÍ SEŠIT ZŠ s příběhem o černobílém vajíčku
Pracovní sešit obsahuje 10 pracovních listů, které na sebe navazují. Úkoly jsou dělané formou zajímavého příběhu. Vhodné pro žáky 1. a 2. třídy ZŠ. Materiály obsahují mé autorské obrázky.   Příběh: Smutné černobílé vajíčko se chystá s kamarády na velikonoční oslavu. Děti dostanou dopis od vajíčka s žádostí o pomoc a vydají se na dobrodružnou cestu. Postupně splní 10 náročných úkolů a pomůžou zvířátkům dostat se spolu s vajíčkem na velikonoční oslavu. Za každý splněný úkol vybarví děti vajíčku jeden pruh. Když se jim podaří vyřešit všechny úkoly, splní vajíčku jeho sen – stane se nejkrásnějším a nejbarevnějším vajíčkem na oslavě.   Co materiál obsahuje: příběh o vajíčku omalovánka černobílého vajíčka 10 pracovních listů s bonusovými úkoly odměna: omalovánka velikonoční oslavy   K pracovnímu sešitu je možné zakoupit "VELIKONOČNÍ STEZKU s příběhem o černobílém vajíčku", která obsahuje stejný příběh jako sešit, úkoly jsou mírně pozměněné. Není nutné použít stezku a sešit dohromady, ale je možné je kombinovat. Dále je možné zakoupit "Velikonoční omalovánky a obtahovánky", které obsahují obrázky z příběhu. V nabídce je i pracovní sešit pro ZŠ (1., 2. třída).
UUCZ-25054
Nezařazené k předmětu>Pracovní listy>Ostatní>1.>2.>Jaro>Velikonoce
35.00