Velké pátrání - detektivní bojovka

Kategorie:
Počet stran:
22
Velikost: 4.31 MB
Prodávající:
Nahráno:
Naposledy upraveno:
8. 8. 2022
Cena:
50 Kč vč. DPH
Sdílet:

Máte chuť vyrazit ven za dobrodružstvím? A co s sebou vzít naši novou bojovku?

Tentokrát s detektivní tématikou Obrázek odebrán..

VELKÉ PÁTRÁNÍ je bojovka určená pro děti od 4 do 10 let a jejím cílem je najít zloděje, který vykradl klenotnictví. Nejmenší děti mohou jen hledat ztracené prsteny Obrázek odebrán., případně poskládat jméno zloděje. Starší děti (či malé děti s pomocí dospělého) ještě na 8 stanovištích zjistí, co viděli očití svědkové. A podle získaných indícií v cíli hry vyberou z 21 podezřelých toho jednoho správného. Jako správní policisté. Obrázek odebrán.Obrázek odebrán.

 

Hru jsme zkoušely s Janou o Velikonocích, jako takovou bojovku pro děti z celého města - jen místo prstenů hledaly ztracené kraslice. Všem se hra líbila, a tak ji s klidným svědomím pouštíme dál do světa.

Třeba ji někdo využije i jako etapu hry na tábor? Nebo jako zábavu na hodnu mimo školu během posledních dní před prázdninami?

Další produkty od autora Jaksihrat

40376
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ
Didaktické hry
Pátračka Hádej, kdo jsem - kůň obsahuje 30 kartiček s indiciemi, podle kterých děti hádají, o jaké zvíře se jedná, které
33.00 Kč
27553
Anglický jazyk
MŠ - předškoláci, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Celoroční tematická hra
Zábavná a vzdělávací hra - PÁTRAČKA "HÁDEJ, KDO JSEM-MOTÝL" 30 indicií-obecné informace, ale i velmi zajímavé informace
29.00 Kč
24604
Český jazyk
1., 2., 3., 4.
Didaktické hry
Bojovka obsahuje 24 úkolů pro prvňáčky a mladší školáky (prověřeno 7-10 let). Lze hrát doma i venku. Jediné co je třeba
55.00 Kč
32903
Biologie
SŠ, ZŠ – 1. STUPEŇ, ZŠ – 2. STUPEŇ
Ostatní
Hra zábavná a vzdělávací - pro školní děti-jakéhokoliv věku, ale i dospělé. Cílem hry je 1) najít všechny schované
85.00 Kč
Velké pátrání - detektivní bojovka Velké pátrání - detektivní bojovka
Máte chuť vyrazit ven za dobrodružstvím? A co s sebou vzít naši novou bojovku? Tentokrát s detektivní tématikou 🕵️‍♀️. VELKÉ PÁTRÁNÍ je bojovka určená pro děti od 4 do 10 let a jejím cílem je najít zloděje, který vykradl klenotnictví. Nejmenší děti mohou jen hledat ztracené prsteny 💍, případně poskládat jméno zloděje. Starší děti (či malé děti s pomocí dospělého) ještě na 8 stanovištích zjistí, co viděli očití svědkové. A podle získaných indícií v cíli hry vyberou z 21 podezřelých toho jednoho správného. Jako správní policisté. 👮‍♀️👮   Hru jsme zkoušely s Janou o Velikonocích, jako takovou bojovku pro děti z celého města - jen místo prstenů hledaly ztracené kraslice. Všem se hra líbila, a tak ji s klidným svědomím pouštíme dál do světa. Třeba ji někdo využije i jako etapu hry na tábor? Nebo jako zábavu na hodnu mimo školu během posledních dní před prázdninami?
UUCZ-42440
Nezařazené k předmětu>Ostatní>MŠ>ZŠ – 1. STUPEŇ
50.00